Od kilku lat na w zachodnich firmach niezwykle popularne stały się tak zwane wyjazdy incentive. Czym one jednak są? Od niedawna pojawiły się one również na polskim rynku i zyskują coraz większą popularność, dlatego warto się dowiedzieć, czym są i jak można je zorganizować.
Tego typu wydarzenia są inaczej nazywane wyjazdami motywacyjnymi – ich zadaniem jest przywiązanie pracowników lub klientów do marki lub konkretnej firmy. Polegają one na tym, że firma organizuje najczęściej weekendowy wyjazd, podczas którego oferuje także wiele atrakcji rozrywkowych. W zależności od tego, jak dużym budżetem dysponujesz, możesz zorganizować taki wyjazd w kraju lub za granicą.
Na polskim rynku pojawiło się również kilka specjalistycznych firm eventowych, które oferują pełne wsparcie podczas organizacji takich wyjazdów. Możliwości są ogromne – firmy te pomagają organizować wydarzenia w najdalszych zakątkach świata, zapewniając obsługę, jak i całościowy plan atrakcji i niespodzianek. Pomoc profesjonalistów w tym wypadku jest nieoceniona.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.