Nasz piękny wygląd i nasza piękna karykatura

Jak często osoba wydaję ci się drętwa, czy też zbyt skromnie uśmiechnięta? Chcemy zobaczyć ją w pięknym lustrze, podwajającym jej charakterystyczne cechy, czy też atrybuty. Mimo to naszym zwykłym, prostym okiem, nie potrafimy ich wyszczególnić. Wiele osób z zewnątrz wygląda na smutnych, czy też pogrążonych w nurcie codzienności.
Kto nie chce zamienić się wzrokiem z inną osoba, aby zobaczyć jak zabawnie i pochlebnie możemy wyglądać w cudzym przypodobaniu.
Zalety karykatur, stoją po naszej stronie jak i po stronie przeciwnej, niektórzy chcą zobaczyć wroga, niektórzy sprawić przyjacielowi prezent, a inni też powiesić obrazek z własną karykaturą na ścianie, aby móc czasem uśmiechnąć się do własnych cech szczególnych.
Na pomoc przychodzą nam Karykatury na zamówienie, które pozwolą każdemu na życzenie zobaczyć innym okiem na daną osobę. Karykatury pozwalają być jak pryzmat, przez który możemy zerkać, byle tylko wszystko dookoła zmieniło się i uśmiechnęło na swój własny sposób. Dziś wszystko, może się zmienić kwestia, poglądu,