Kolejna nowinka ze świata Tomb Raider. Tym bardziej będzie w tym trochę więcej życia, akcja stanie się bardziej dynamiczna, zobaczymy twarze ludzi odpowiedzialnych za głos oraz fotorealistyczną grafikę. Mam tylko nadzieję, że Tomb Raider: Definitive Edition okaże się warty tego całego hype’u.

Jeśli nowy trailer posiadałby cechy, której wyżej wymieniłem byłoby, co oglądać. Jednak to jest lepsze niż jakikolwiek zwiastun. To jest prawdziwy film. Produkcja stworzona przez prawdziwych miłośników Lary Croft. Grupka przyjaciół postanawia stworzyć krótkie wideo oparte na serii Tomb Raider. W tydzień zobaczyło je ponad 380 tysięcy widzów.

„Croft” jest projektem non-profit, powstałym wyłącznie w celach rozrywkowych. Jest pierwszym filmem, jaki zespół CanCinema opublikował w Internecie.

Dzieło opowiada o dzielnej Larze Croft, która musi uwolnić swoich przyjaciół porwanych przez najemników. Scenografia jest nieco górska, akcja dzieje się w lesie, można poczuć swoisty klimat Tomb Raider’a. Bohaterka, niestety, nie wygląda jak Angelina Jolie, ale jeśli pominąć aspekt urody a skupić się na cechach charakterystycznych – nie ma nic do zarzucenia.

Tak więc, jeśli ktoś jest ciekawy rezultatów i ma akurat wolne 18 minut (2 minuty trwają napisy końcowe), to zapraszam do zapoznania się z twórczością gorliwych fanów.