ThatGameCompany to niesamowite studio tworzące niesamowite produkcje. Flow, Flower, Journey. Każda gra była oryginalna i każda ma swoje rzesze fanów. Tym bardziej cieszy więc fakt, że to zdolne studio zapowie swoją najnowszą grę podczas tegorocznych targów E3, i zapowie ją na konferencji Sony! Tak przynajmniej donoszą szpiedzy z Krainy Deszczowców….

„ThatGameCompany next game will be at E3 #PS4” jedno zdanie i wszystko jasne. Tak oto krótko skomentował swoje informacje niejaki Tidux na swoich Twitterowym koncie. A, że trzeba brać te info na poważnie niech świadczą poprzednie „przecieki” tegoż szpiega, które się sprawdzały. Do tego należy przypomnieć słowa Jenowy Chena – Creative Direcotra TGC, że jeszcze pod koniec tamtego roku studio miało ogłosić garść szczegółów odnośnie swojego nowego projektu.

Jednak studio nabrało wody w usta wspominając jedynie, że nowa gra wprowadzi niesamowite doświadczenia, jakich jeszcze gracze nie przezywali. Cóż… ja im wierzę. Cieszę się zatem, z tej plotki, którą uważam za trafną w 99%. Nie liczyłbym jednak za bardzo na ekskluzywność nowego tytułu. Szefostwo studia zapowiedziało, że idą w multiplatfomowość. Chociaż… może zostanę po raz kolejny zaskoczony na tegorocznym E3?!