PlayStation 4 nie jest obecnie łatwo kupić, jednak osoby wciąż szukające swojego egzemplarza mają doskonałą okazję do tego, żeby w końcu go dopaść. W przyzwoitej cenie, z pewnego źródła. Nic tylko brać, bo długo się pewnie konsole nie ostaną.

Na jutro zapowiadana jest dostawa PS4, ale wygląda na to, że część sklepów otrzymała nowe egzemplarze konsoli trochę wcześniej. Jedną z nich jest oficjalny sklep PlayStation na Allegro (który zdaje się być obsługiwany przez Komputronik).

Dotychczas obowiązująca cena była zdecydowanie nieatrakcyjna – 2499zł za gołą konsolę to jakiś żart. Zwłaszcza, gdy mówimy o oficjalnym sklepie, który powinien być wyznacznikiem dobrej oferty. Teraz jednak sprzedawcy zorganizowali promocję i to nie byle jaką – przecena sprawiła, że gołą konsolę można kupić za 1799zł.

Aby nie przedłużać, bo ilość dostępnych konsol topnieje w oczach – wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj. I radzę się spieszyć 🙂

AKTUALIZACJA: link na stronie jest poprawny w trakcie pisania tekstu działał, jednak wygląda na to, że aukcja została usunięta. Powód tego nie jest mi znany – być może sklep przeszacował swoje stany magazynowe PS4. W każdym razie warto zaglądać do sklepu PS na Allegro – może wkrótce konsola pojawi się znowu.