rp_sport44.jpgZimą zwykle nie mamy na nic ochoty i narzekamy na kiepski poziom naszej energii. Wtedy właśnie powinniśmy zacząć się ruszać. Nawet podczas zimy możemy pozostać aktywni fizycznie. Jeśli tylko chcemy, możemy również biegać. Wystarczy, że zainwestujemy w dobry strój na zimową porę roku.

Najważniejszym elementem takiego stroju będzie czapka. To ona ochroni naszą głowę przed mroźnym wiatrem i nieprzyjemnym powietrzem. A pamiętajmy, że to właśnie przez głowę najszybciej ucieka ciepło z naszego ciała. Lepiej więc ją zabezpieczyć, jeśli nie chcemy zachorować. Gdy nie pasuje nam czapka, możemy zakupić nauszniki lub opaskę. Następnie zaopatrzmy się również w specjalne rękawiczki. To przez dłonie najszybciej odczuwamy zimno. Jeśli będą one ochronione, poczujemy się znacznie lepiej nawet podczas wielkich mrozów.

Sport podczas zimy jest jak najbardziej możliwy. Musimy się tylko do niego odpowiednio przygotować. Zakupmy więc dla siebie czapkę, rękawiczki oraz inną odzież i możemy już wyruszyć na swoje biegi.