I wcale nie mam na myśli kręcenia filmów dla dorosłych. Chodzi o to, że w najbliższym czasie na PS4 wychodzą aktualizacje pozwalające reżyserom amatorom rozwinąć skrzydła. Co więcej… będą się mogli swoimi produkcjami chwalić w sieci! Niby news taki nijaki… ale zajrzyjcie na załączone prezentacje, aby nabrać ochoty na stanie się Spielbergami świata gier!

Na początek idzie pierwszy porządny System Seller na PS4 czyli inFamous: Second Son. Aktualizacja tej gry oprócz poprawek i zmian tylko na lepsze, pozwoli graczom zrobić zdjęcia upamiętniające swoje wyczyny w skórze Delshina. Jednak to nie takie zwykłe fotografowanie jak Wam się wydaje… po prostu to trzeba zobaczyć! Masakra!

Druga ciekawa opcja, która zostanie wprowadzona w nadchodzącym Firmware 1,70 do systemu PS4 nazywa się SHAREfactory. Jest to bardzo prosty w obsłudze montaż filmików prezentujących nasze zmagania w świecie gier. I tutaj przychodzi z pomocą kolejny filmik prezentujący możliwości, jakie gracze dostaną w swoje ręce.

Nie wiem jak Wy drodzy gracze, ale sam się pewnie nie raz zabawię się powyższymi bajerami. Tylko czy serwery Share to wytrzymają?…