Każdy przedsiębiorca, niezależnie od tego czy prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą czy dużą firmę zatrudniającą serki osób, marzy o tym, aby jego firma stale się rozwijała i pozyskiwała nowych klientów. Możliwości takie dają działania promocyjne w internecie, jedna aby one były możliwe, to konieczne jest posiadanie firmowej strony www.

Jak powstaje strona www. Przede wszystkim przedsiębiorca musi zdecydować się czy wykona wizytówkę w sieci opartą o gotowy szablon własnymi siłami czy zleci projektowanie stron www zewnętrznej agencji. Pierwsze rozwiązanie jest praktycznie bez kosztowe, jednak wymaga sporej ilości czasu i zaangażowania. Drugie wyjście wymaga natomiast odpowiednich zasobów finansowych.

Pierwszym etapem wykonania strony jest indywidualny projekt graficzny. Po jego akceptacji przez klienta koder przystępuje do kodowania wizytówki. Gdy strona jest już gotowa, to pozostaje jedynie uzupełnić ją wartościowymi treściami i grafikami. Warto zainwestować w funkcjonalność strony jaką jest system do zarządzania treścią