Hasbro bawi i uczy

Dzieci uwielbiają zabawki. Zabawa nimi rozwija wyobraźnie i pomaga nieraz w kontaktach z rówieśnikami. Pomagają także w ogólnym, pozytywnym rozwoju dziecka bawiąc i ucząc.
Ściśle związane z czasem dziecięctwa są też bajki, których bohaterowie nieraz na długie lata goszczą w życiu pociech. Maluchy czerpią nieraz wzorce, wcielają się w postaci z bajek oraz chcą mieć gadżety związane ze swoimi ulubieńcami. Dlatego też firma Hasbro chętnie łączy obie te rzeczywistości.
Zabawki Hasbro to przede wszystkim wysokiej jakości, szczegółowo wykonane produkty przeznaczone w głównej mierze dla dzieci- bezpieczne w użytkowaniu, kolorowe, funkcjonalne zapewniające milusińskim dużo frajdy. Ponadto linie zabawek czerpiące z My Little Pony oraz bajek i kanału Disneya, Marvela, Transformers czy Star Wars daje możliwość posiadania dzieciom figurek, lalek i zabawek związanych z ulubionymi bohaterami i bohaterkami.
Liczne gry sygnowane logiem Hasbro pomagają w rozwijaniu wyobraźni, współpracy i zdrowego współzawodnictwa, a także podstaw zarządzania pieniędzmi czy zręczności. Zapewniają one zabawę na długie godziny tak dla dzieci, jak i całych rodzin. Któż z nas nie kojarzy Monopoly, Jenga, Zgadnij kto to? lub Twistera?
Gry i zabawki Hasbro to doskonały wybór, który łączy w sobie zabawę z nauką, stymulując jego rozwój na wielu płaszczyznach w momencie, gdy jest to najważniejsze i najpotrzebniejsze. Oprócz zabawy daje masę frajdy i szczęścia, a nie ma nic cenniejszego niż uśmiechy na twarzach dzieci i szczęśliwe dzieciństwo.