Dotychczas było nam dane oglądać wyłącznie piękne, ale jednak renderowane materiały filmowe poświęcone grze Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jednak teraz możemy przyjrzeć się kawałkowi gameplaya pokazanemu pierwotnie na Gamescom 2013. Niestety mamy do czynienia z przeciekiem, a nie oficjalnym materiałem, więc jakość pozostawia wiele do życzenia, jednak fani Wiedźmina 3 nie powinni wybrzydzać, bo gra i tak robi wrażenie.

Po obejrzeniu poniższego materiału wideo pierwsza myśl, jaka przyszła mi do głowy brzmiała „czy osoba nagrywająca tak wiekopomny przeciek nie mogła postarać się o lepszą kamerę?!”. Niestety ujęcie, jak również sama jakość nagrania jest są idealne i jest to spory eufemizm. Ale i tak obejrzeć warto:

Na ocenę smaczków i detali graficznych przyjdzie czas, gdy dostaniemy do rąk samą grę, albo chociaż gameplay dobrej jakości. Jednak nawet na takim filmie widać, że Wiedźmin (albo Witcher 3: Wild Hunt dla reszty świata) będzie grą niesamowicie klimatyczną. Moment, w którym wchodzimy do lasu smaganego silnym wiatrem wygląda niesamowicie. Aż chce się to zobaczyć na porządnym telewizorze w 1080p (bo mam nadzieję, że CD Projekt RED przyłoży się do wersji konsolowych, mimo to, że obecnie za „dom” dla Wiedźmina uznaje się PCty).

Nie ulega wątpliwości, że Widźmin 3: Dziki Gon będzie jednym z ciekawszych RPGów wydanych na PlayStation 4 w pierwszych latach jego obecności na rynku. Aż serce rośnie gdy pomyślimy sobie, że za takiego killera odpowiadają Polacy 🙂