????????????????????Już każdy z nas posiada przynajmniej jeden telefon komórkowy. Najczęściej korzystamy z niego, gdy chcemy szybko skontaktować się z drugą osobą. A taki telefon możemy również wykorzystać w zupełnie inny sposób np. podczas biegania.

Obecnie mamy dostęp do wielu, specjalnych aplikacji na telefon skierowanych właśnie do biegaczy. Dzięki nim możemy np. mierzyć swój dystans, który aktualnie pokonujemy. Sprawdzamy przy tym, w jakim tempie udało nam się go pokonać. Możemy również dowiedzieć się, ile kalorii spaliliśmy podczas takiego treningu. To bardzo przydatna opcja dla osób, które starają się pozbyć swoich zbędnych kilogramów. Swoje osiągnięcia możemy później wstawić na portale społecznościowe. Nasi znajomi na pewno nas pochwalą. A ich słowa zachęty zmotywują nas do dalszych biegów.

Zwykły telefon komórkowy może sprawić, że sport przestanie być już dla nas tak trudny i męczący. Wystarczy, że skorzystamy ze specjalnych aplikacji dla biegaczy. To one ułatwią nam pokonanie nawet najdłuższej trasy.