Premiera GTA V w wersji na PlayStation 4 miała miejsce już parę miesięcy temu. Uwaga graczy zdążyła już przenieść się trochę na inne tytuły, jednak Rockstar najpewniej pracuje nad czymś, co spowoduje, że gracze znowu skupią się na Los Santos i postaciach w nim żyjących.

Na chwilę obecną deweloperzy z Rockstar Games dopieszczają wersję na PC GTA V oraz pracują nad dodaniem – w końcu – napadów multiplayer do Grand Theft Auto Online. Jednak być może nie jest to jedyna rzecz, nad którą pracuje studio. Anonimowe źródło zdradziło serwisowi GameCenterOnline, że:

„Spędziliśmy dużo czasu pracując nad Napadami online, jednak nie zapomnieliśmy o Michaelu, Franklinie oraz Trevorze. To, co szykujemy będzie monumentalne!”

Historia tej trójki w GTA V zdaje się być kompletna, jednak jeśli ta wypowiedź okaże się prawdziwa, to jestem niezmiernie ciekaw jak Rockstar znowu zagospodaruje tę trójkę. Jedno jest pewne – jeśli takie DLC faktycznie ujrzałoby światło dzienne, to łyknę je bez nawet 2 sekund zastanowienia.