Amatorska Liga Piłki Nożnej Kobiet – She Plays Football – wkracza w decydującą fazę. Drużyny znajdujące się na czele tabeli rozpoczynają wyścig o zdobycie pierwszego miejsca. Od tej pory każdy punkt jest na wagę złota i każda porażka może przekreślić szanse na triumf w całych rozgrywkach. Sprawia to, że emocje w każdym spotkaniu sięgają zenitu. Tak też było wczoraj!

Meczem otwierającym wczorajsze rozgrywki było spotkanie Diamentów i zespołu Akademii. W kolejnym starciu zaprezentowała się drużyna Diamonds United i Żuczków PW. Na sam koniec Czujne Ważki zmierzyły się z Pasikonikami.

Więcej szczegółów już niebawem w relacji na stronie www.pilkarki.com!

A jak zakończyły się mecze możecie już sprawdzić na:

Czujne Ważki vs. Citi PW – 5:2

O godzinie 17.00 rozpoczął się mecz Czujnych Ważek z PW Citi. Pierwszego gola zdobyły zawodniczki Czujnych Ważek, w które w tym spotkaniu wstąpiły nowe siły. PW Citi szybko odpowiedziało dwoma kolejnymi bramkami. Szybkie akcje, kontra za kontrą i Ważki strzeliły 4 kolejne bramki kończąc mecz wygraną 5:2. Na fanpage’u drużyny przeczytać można „Oglądając wczorajszy mecz Czujnych Ważek można było usłyszeć zza lini bocznej głosy mówiące o tym, że Ważki w starciu z PW City prezentują poziom stadionów świata”.

FC WAW Guns vs. AZS SGH – 4:2
O 17.00 drużyna FC WAW Guns podjęła zespół AZS SGH. „Nikt nie ma szans z FC WAW Guns” – takim okrzykiem zaczęły mecz piłkarki FC WAW. To hasło stanowiło zapowiedź tego co będzie działo się na boisku. Choć to zawodniczki AZSu wydawały sie byc faworytkami tego meczu FC WAW Guns przeważało w tym spotkaniu, strzelając aż 4 bramki. Zawodniczki z SGH walczyły do końca, udało im sie strzelić dwie bramki, ale tym razem 3 punkty zgarnia FC WAW.

Diamonds United vs. Diamenty – 5:3
O 18.00 miejsce miał siostrzany pojedynek dwóch zespołów tej samej drużyny Diamonds United. Spotkanie było bardzo wyrównane i obfitowało w piękne akcje. Oba zespoły grały w osłabionych składach. Na bramce w Diamonds United zadebiutowała Sandra a w bramce Diamentów Sylwia. Ostatecznie mecz wygrały dziewczyny z Diamonds United.

FC WAW Roses vs. Reprezentacja TVP – 18:2
W drugim meczu na boisku numer dwa zmierzyły się FC WAW Roses i Reprezentacja TVP. Debiutujące w naszej lidze dziewczyny z TVP z meczu na mecz radzą sobie coraz lepiej, zdobywając coraz więcej bramek. Tym razem ustrzeliły dwie i dzielnie atakowały bramkę przeciwniczek – zmuszając doświadczone zawodniczki Róż do wielu interwencji. Jednak nie udało im się powstrzymać doskonałych napastniczek Roses – Marty Zagumnej, która zdobyła rekordową liczbę 8 bramek i Eweliny Niewiadomskiej, która strzelając 7 bramek utrzymała swoje pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelczyń.

źródło: diamonds united, she plays, żeńska drużyna piłki nożnej, hala hawajska, playsam, sheplays