Warta samochód zastępczy i PZU samochód zastępczy

Samochód zastępczy, czyli naciąganie czy potrzeba?

Mniej poważne kolizje, bardziej poważne wypadki. Niezależnie od tego, jakie zdarzenie drogowe nam się przytrafia nigdy nie jest to sytuacja przyjemna. Można jednak przygotować się na nią w taki sposób, aby po jej wystąpieniu jak najdelikatniej odczuć brak własnego auta.

Wielu ludzi, którzy doświadczyli zdarzenia drogowego tracąc tym samym na pewien czas swój samochód wyszukują w internecie fraz „PZU Samochód zastępczy ” czy „Warta samochód zastępczy”. Może jednak działając zgodnie ze sprawdzoną lekarską zasadą – „lepiej zapobiegać niż leczyć?”

Podpisując umowę ze swoim ubezpieczycielem często chcemy oszczędzić pieniądze pozbywając się proponowanych przez agenta ubezpieczeniowego dodatkowych opcji. Wydaje nam się, że nie potrzebujemy ich, ponieważ takie zdarzenia owszem, zdarzają się, ale nie nam. BŁĄD! Kolizje i wypadki są częścią naszej codzienności i nawet najlepszy kierowca może ich doświadczyć – na drodze nie jesteśmy bowiem sami i wiele może zdarzyć się niezależnie od nas.
Właśnie dlatego warto dodać opcje do swojego ubezpieczenia po to, aby po ewentualnej utracie swojego samochodu na pewien czas móc skorzystać z samochodu zastępczego.