PS4life

Kategoria - Publicystyka

To będzie naprawdę dobry rok dla graczy – 4 gry na PS4 na które najbardziej czekam w nadchodzących miesiącach

Rok 2014 był okresem przejściowym, w którym producenci „leczyli się” z poprzedniej generacji konsol. Wciąż tworzyli gry zarówno na PS3/X360, jak i na PS4/X1. Gry ekskluzywne na najnowszą generację często były poligonem doświadczalnym dla deweloperów, którzy na graczach testowali swoje nowe silniki graficzne. W 2015 roku sytuacja powinna być znacznie lepsza, a ciekawych i dopracowanych tytułów nie powinno brakować. Oto 4 gry, na które czekam najbardziej.

Czytaj dalej

Blogcast numer 8 już dostepny na YT i do pobrania. O czym gadaliśmy tym razem?

8 odcinek PS4life Blogcast wyróżnia się nie tylko niezwykle ciekawym zestawem tematów, ale także małymi zmianami w składzie. Dołączyli do nas Bogumił Jachimowicz – fan wszelkiej maści horrorów oraz kolejny  redakcyjny kolega Dawid Szulc. Przez zmiany w wyglądzie strony oraz mnóstwo innych, technicznych problemów mieliśmy lekką obsówę, jednak mamy nadzieję, że od dzisiaj uda nam się dostarczać kolejnego odcinka w każdy poniedziałek. Dajcie nam znać, czy taka forma się Wam podoba poprzez lajki na YT, komentarze czy w jakikolwiek inny sposób, to naprawdę motywuje ;)

Gierki:

  • Middle Earth: Shadow of Mordor
  • Drive Club
  • The Evil Within

Newsy:

  • Intro Wiedźmina 3
  • Firmware 2.0
  • SharePlay

link do pobrania 

 

The Evil Within ostatnią nadzieją na powrót gatunku Survival Horror?

Doskonale pamiętamy czasy dobrego klasycznego survival horror. Nie ma gracza, który by choć nie słyszał o Resident Evil czy o Silent Hill. To właśnie poprzez umiejętne budowanie atmosfery grozy, te klasyki na stałe zapisały się w historii tego gatunku. Shinji Mikami, ojciec serii Resident Evil ma zamiar powrócić do korzeni prawdziwego Survival Horror w swojej nadchodzącej produkcji – The Evil Within. Czy mu się to uda?

Czytaj dalej