Tym razem już tradycyjnie – w poniedziałek – zapraszamy na kolejny odcinek PS4life Blogcast. Mimo, że poprzednio pogadaliśmy już solidnie o tegorocznych targach Gamescom, to jednak temat okazał się zbyt duży aby zmieścić go w jednym odcinku, dlatego dzisiaj też będzie o tym, co wydarzyło się w Kolonii, jednak tym razem bardziej skupiamy się na sprawach sprzętowych.

Świat PlayStation to nie tylko PS4 – na ekosystem stworzony przez japońską korporację składa się znacznie więcej urządzeń i usług, które wzajemnie uzupełniają się i dają graczom coraz to większe możliwości. I właśnie o tym pogadaliśmy w trzecim odcinku PS4life Blogcast. Dzisiaj na tapecie mamy trzy tematy:

SharePlay – jak to będzie wyglądać
PlayStation Vita – przyszłość tej konsoli
PlayStation Now – ogrom zalet i obecnie jedna bardzo poważna wada

Ciekawych tematów zatem nie brakuje. Porozmawiali o nich: Piotr Kubiak, Rafał Kuźmiński i moja skromna osoba, Michał Strzyżewski. Zapraszamy do oglądania i jak zwykle zachęcamy do wypowiadania swoich opinii o naszej audycji i subskrypcji naszego kanału na YouTube, ponieważ kolejne materiały z naszym udziałem pojawią się już wkrótce. Życzymy miłego słuchania/oglądania! 🙂