Piwo inne niż wszystkie

Wieczorne wyjście że znajomymi, a może mecz przy piwie? Pytanie tylko gdzie wyjść żeby napić się czegoś innego niż to co zazwyczaj dostaniemy w sklepie?
Piwa rzemieślnicze w pubie to ciekawa alternatywa dla ogólnie dostępnych trunków. Pod tą nazwą kryją się produkty niewielkich browarów, często tworzone z pasją. Nie znaczy jednak, że będą smakować każdemu. Jak ze wszystkim można ustalić subiektywny podział na dobre i te mniej smaczne. I to jest właśnie ich największy urok i potencjał. Tworząc smak piwowar nie musi trafiać w gusta szerokiej grupy odbiorców, za to może dać się ponieść fantazji. Przekłada się to oczywiście na cenę, ale poszczególne butelki mogą mieć niespotykane smaki, przykładem może być piwo o smaku wodorostów lub z dodatkiem papryczek chili., albo mleka.
Panuje przekonanie, że po spróbowaniu piwa rzemieślnicze go nie wróci się już do hurtowych wyrobów. Odpowiedzieć możesz tylko po spróbowaniu produktów różnych marek. A może zechcesz spróbować sił i stworzyć coś własnego?