W niedzielę odbyły się pierwsze mecze w Nowym Roku. Po długiej przerwie świątecznej wszystkie zawodniczki z niecierpliwością czekały na rozpoczęcie rozgrywek. Tuż przed 17.00, przed pierwszym gwizdkiem sędziego trybuny wypełnione były kibicami, którzy przygotowani byli na dużą dawkę piłkarskich wrażeń.

Piłkarski rok 2015 rozpoczęty został mocnym akcentem. Spotkanie na szczycie w wykonaniu Diamonds United i Chrząszczyków wzbudziło wiele emocji zarówno wśród zawodniczek jak i wśród kibiców. Na drugi ogień poszła drużyna PilkaNaHali.pl, która zmierzyła się z Pasikonikami. Na zakończenie rozegrany został mecz Czujnych Ważek z AZS SGH.

Więcej szczegółów już niebawem w relacji na stronie www.pilkarki.com!

A jak zakończyły się mecze możecie już sprawdzić na:

Ostatnie mecze przed przerwą świąteczną!
przez admin | wpis w: Liga | 0

W niedzielę odbyły się ostatnie mecze przed przerwą świąteczną. Prezent w postaci pierwszych punktów w lidze zrobiła sobie drużyna Akademii Pasja Kobyłka. Na fotelu lidera cały czas drużyna Diamentów. Czy w nowym roku któryś zespół zdoła je dogonić? O tym przekonamy się już 4 stycznia 2015 – wtedy wracamy do gry!

Jeśli chodzi o ostatnie mecze ligowe w tym roku kalendarzowym to drużyna Diamentów podjęła walkę z Żuczkami PW. Czy udało im się „odegrać” za ubiegłotygodniową porażkę swojej siostrzanej drużyny Diamonds United? Zapraszmy do sprawdzenia wyniku 😉 Kolejne spotkanie budziło jeszcze więcej emocji. Chrząszczyki zmierzyły się PilkaNaHali.pl. Na koniec ligowego dnia Akademia Pasja Kobyłka rozegrała mecz z Akademią i zdobyła swoje pierwsze punkty w lidze She Plays.

Więcej szczegółów już niebawem w relacji na stronie www.pilkarki.com!

A jak zakończyły się mecze możecie już sprawdzić na.

Inauguracja Ligi She Plays – dziękujemy

Inaguracja ligi She Plays odbyła się w ramach Football People Action Weeks 2016 organizowanego przez Fare Network. Razem walczymy o równość w sporcie i promujemy kobiecy futbol!

Dziękujemy naszym partnerom FARE network i Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”

I dziękujemy wszystkim drużynom za walkę na boisku i sportowe emocje!

źródło: piłka nożna graj, fioletowe diamenty, kobieca liga piłki nożnej, warszawianka boisko piłkarskie, akademia żuczka, karina trojan