Potwierdziły się doniesienia dotyczące lutowej obsady PlayStation Plus dla posiadaczy PS4. Do „Instant Game Collection” w przyszłym miesiącu dołączy Outlast, czyli niezwykle ciekawy horror w który zagrać można dotychczas wyłącznie na PC-tach.

Z obecności Outlast na PlayStation 4 bardzo się cieszę. Mało jest obecnie na konsolach horrorów, które sprawiają wrażenie naprawdę strasznych. Niestety w dzisiejszych czasach w mainstreamie nie ma miejsca na takie gry. A jeśli nawet jakaś się trafi, to dana seria tylko przez chwilę jest straszna, a później robi się z niej po prostu strzelanina z przeciwnikami wyglądającymi bardziej ohydnie, niż zwykle.

W Outlast ma być pod tym względem chlubnym wyjątkiem. I będzie już w lutym, bo taki oto wpis pojawił się na oficjalnym fanpage’u gry:

Jak sądzę jest to jedyna gra na PS4, której możemy oczekiwać w lutym. I chociaż może nie umywać się ona do tego, co powinni otrzymać posiadacze PlayStation 3, to żaden gracz nie powinien narzekać na brak atrakcji. Oby było równie grywalnie, co strasznie 🙂