Firma Sense Of Touch jest niezależną firmą badawczo-doradczą z blisko 4-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Działa na obszarze kilku województw, głównie zachodniej Polski. Na terenach województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego oraz lubuskiego zajmuje się obsługą ponad 3 tys. klientów firmy w zakresie doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego. Główna siedziba projektu znajduje się w Ząbkowicach Śląskich.

Od blisko dwóch lat firma realizuje projekty badawcze, do niedawna głównie na terenie dolnego śląska, z oddziałami w Wałbrzychu oraz Jeleniej Górze, ale od kilku miesięcy realizuje program rozwoju projektu na lata 2015-2016, związanego z otwarciem nowych oddziałów firmy na terenie dużych miast wojewódzkich, m.in. Gdańsk, Poznań, Opole, Łódź, czy też Warszawa.

Dzięki nastawieniu na rozwój firma dynamicznie się rozwija, stale poszerzając swoją ofertę o nowe innowacyjne rozwiązania. Najważniejsi w firmie są ludzie, dlatego firma dba o przyjazną atmosferę w pracy oraz rozwój pracowników. Obecnie firma posiada wykwalifikowane zespoły ankieterów, trenerów, managerów oraz doradców, dzięki temu jest w stanie pozyskiwać nowe, ciekawe projekty, tworząc nowe miejsca pracy oraz nowe perspektywy dla osób chcących się rozwijać.