Nagle przypomniałem sobie, że za dwa dni moja koleżanka obchodzi swoje 24 urodziny. I zacząłem zastanawiać się co jej przygotować. Pomysł na prezent dziwnym trafem szybko przyszedł mi do głowy, ale chciałem czymś jeszcze ją zaskoczyć.
Standardowo również oferują nam opcje budzika, kalendarza lub terminarza czy nawet klienta poczty email. Ponadto dostarczają funkcje stricte rozrywkowe, takie jak na przykład gry czy możliwość komponowania własnych dzwonków. Niektóre zastępują również odtwarzacze plików mp3.
W obecnych czasach, gdzie dominuje globalizacja, pogoń za pieniądzem, często zapominamy o czymś co jest dużo ważniejsze, mianowicie o ludziach. Zastanówmy się co by było gdybyśmy byli bogaci, otoczeni luksusem, ale jednocześnie samotni?
Jeśli ten tekst zainteresował Cię, zapraszamy do naszego innego artykułu, który również porusza tematy związane z uroczystościami, takie jak życzenia ślubne oraz smsy.
– strony tematyczne, tworzone przez pasjonatów. Są to serwisy na ogół prywatne, tworzone przez osoby, które chcą promować swoje hobby w Internecie, przykładem może być na przykład strona fanów 8 bitowych komputerów marki Atari.
Ku mojemu zaskoczeniu w pubie była większość moich znajomych, nagle zaczęli składać mi życzenia urodzinowe. Nie obyło się beż uścisków, dostałem także fajne prezenty. I w tym momencie zamurowało mnie, mianowicie zapomniałem o swoich urodzinach. Wszystko to przez pracę, której ostatnio mam aż za dużo.
kartki elektroniczne

Odebrała je już jak byłem w domu, dzięki czemu widziałem jaką radość jej sprawiły. Przy okazji wróciłem z prezentem urodzinowym. Nie było to nic wielkiego, ale sprawiło że mama uśmiała się do łez.