Nie ma co się oszukiwać – Don’t Starve, które pojawiło się w styczniowej aktualizacji PlayStation Plus nie sprawiło, że gracze PS4 zaczęli chwalić się rodzinie i znajomym, że dokonali dobrego zakupu wydając pieniądze na subskrypcje. Luty jednak szykuje się wyjątkowo tłusty dla posiadaczy PlayStation 3, a na PS4 może skapnie trochę lukru.

Większość subskrybentów PlayStation Plus wciąż czekają na premierę DriveClub. Niestety nie wiadomo kiedy w samochodówkę studia Evolution na PS4 zagramy, ponieważ w Sony nikt nie kwapi się podawać konkretnych dat, a Shuhei Yoshida mówi, że trzeba czekać, a coś do PS+ trzeba wrzucić.

Sklep handlujący kodami do gier GamePointsNow na podstawie informacji, którymi dysponuje ułożył listę tytułów, których abonenci PS+ mogą oczekiwać w lutym. Oto ona:

PS4: Outlast
PS3: Bioshock Infinite, Metro Last Light.
Vita: Dynasty Warriors Next, Modnation Racers.

Sami chyba przyznacie, że lista – jeśli okaże się prawdziwa – będzie oznaczała prawdziwą gratkę dla graczy. Oczywiście najhojniej obdarowani zostaliby jak zwykle posiadacze starszych konsol, którym przypadłyby dwa prawdziwe hity.

Ale na PlayStation 4 też w takim wypadku nie moglibyśmy narzekać, ponieważ Outlast to naprawdę solidny horror (8,5 w Metacritic) w którym w końcu elementy grozy nie kończą się po 30 minutach zastępowane później przez ciągłe strzelanie do „horrorowo”, czyli obleśnie wyglądających potworów.

Nie miałbym nic przeciwko, gdyby lista ta okazała się prawdą. O ile na danie główne w postaci DriveClub musielibyśmy jeszcze poczekać, to Outlast byłby przed nim idealną przystawką.