sport (8)Kobiety uwielbiają silnych, spoconych mężczyzn, którzy w sporcie i wysiłku nigdy nie odpuszczają. Prawdziwi panowie to dla wielu pań pozbawieni wszelkich kompleksów prostacy, potrafiący tylko działać przy użyciu siły swoich ogromnych mięśni. Niestety czasy dżentelmenów dawno odeszły w zapomnienie. Ale czy na pewno…
Krykiet jest właśnie grą, w którą grywali niegdyś brytyjscy i światowi dżentelmeni. choć sport został wymyślony przez zwykłych, chłopów szybko zdobył popularność wśród najwyższych sfer. Już w osiemnastym wieku w Wielkiej Brytanii powstały pierwsze kluby sportowe zrzeszające graczy krykieta. Dzięki zakładom sportowym sport ten zdobywał coraz większą popularność.
Do gry w krykieta nie potrzeba wielkich pieniędzy i niesamowitego sprzętu. Wystarczą buty z korkami, piłka i pałka wykonana z drewna wierzbowego. Mimo to w tym sporcie operuje się niezwykle wielkimi pieniędzmi, a największe sławy w Wielkiej Brytanii są niemal tak popularne jak najlepsi piosenkarze i przedstawiciele szeroko rozumianej popkultury.