Jak zaskoczyć informatyka?

Zazwyczaj informatyk to taki typ człowieka, który jest skupiony, zamknięty w sobie, ciężko go zaskoczyć i zadowolić. Stereotyp stary jak świat, ale prawdziwy.
Ostatnio w sieci natknęłam się jednak na sklep, który oferuje bardzo ciekawe wzory koszulki dla informatyków. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona ich asortymentem. Prócz koszulki dla informatyków możemy dostać kubki, breloki i inne drobiazgi, które przydają się w życiu codziennym, a przede wszystkich ich cena nie jest wygórowana.
Jestem prawie pewna, że każdy z was ucieszyłby się z prezentu, który jest dedykowany tylko wam, który zawiera pewną dedykację.
Zastanawiam się właśnie nad zakupem takiej koszulki dla informatyków dla mojego kolegi. Dość często mi pomagał i przede wszystkim zawsze mogłam na nim polegać. Chciałabym się mu po prostu odwdzięczyć, a jak sami wiecie: koszulek nigdy za wiele. Szczególnie takich specjalnie spersonalizowanych pod daną grupę społeczną. Teraz pozostaje mi tylko wybrać wzór, zamówić i czekać na przesyłkę.