Na chwilę obecną z dostaniem konsoli w sklepach nie ma już problemów. Urządzenia dostępne są w większości punktów handlowych od ręki, a ceny nie są zawyżone, jak to miało miejsce kilka miesięcy temu.


AKTUALIZACJA: 2013-12-01 10:17:48

Konsole Sony PS4 są bardzo gorącym towarem wśród graczy. Na moment pisania tego tekstu (1 grudzień 2013 roku) ciężko jest znaleźć konsole w sklepach, jednak kolejne dostawy zostały już zapowiedziane.

Wszystkim zainteresowanym konsolą w najbliższym czasie polecamy skoncentrować się na dużych sklepach sieciowych, takich jak RTV Euro AGD, Media Markt, czy Saturn. Sony do nich dostarcza w pierwszej kolejności konsole, więc zdecydowanie łatwiej będzie tam znaleźć swój egzemplarz, niż w przypadku prób w mniejszych sklepach.

Wspomniane mniejsze sklepy oferują oczywiście konsole, ale mają one znacznie zawyżone ceny, większe od sugerowanych przez Sony o kilkaset zł. Kolejne dostawy zapewne również szybko będą znikać z półek sklepowych, więc warto na bieżąco kontaktować się z pobliskimi punktami sprzedażowymi, aby nie przegapić swojej szansy.