Aktualny czas: 07-31-2014, 23:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Battlefield 4 / Call of Duty Ghosts / Killzone
11-05-2013, 19:28
Battlefield 4 / Call of Duty Ghosts / Killzone
Witam wszystkich!

Jako, że zbliża się premiera i przestaje gdybać na temat zakupu gier, tylko rozpoczynam proces kupowania preorderów, zebrało mi się na dosyć ważne pytanie. Co byście polecili do kupienia, oczywiście wybierzcie jedną opcje Duży uśmiech Battlefield 4 czy CoD czy Killzone (oczywiście nie patrząc na jego opcje w Bundle Packu, tylko jako grę).

Z góry dzięki za radę Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 22:43
RE: Battlefield 4 / Call of Duty Ghosts / Killzone
BF4 to najwiekszy realizm pola walki aktualnie dostepny z drugiej strony killzone bedzie mial najlepsza grafike, a COD pewnie najwyzsza sprzedaz. CIezko okreslic, ja jestem fanem Battlefielda i jego polecam, z COD mam platyne w MW2 wbita, MW3 mam od jakiegos pol roku i nawet pierwszej misji nie skonczylem .Single player naprawde mi sie podobal, ale multi w codzie mi przypomina counterstrike sprzed 8 lat. Jestem fanem killzone rowniez, ale ta gra jest bardziej futurystyczna, bedzie na pewno swietna grafika, plus universum killzone mi osobiscie przypadlo do gustu. Wedlug mnie powinienes wybrac miedzy BF4 i KZ: SF. Sprawdz trailery, w zeszlym tygodniu EA i Guerilla wypuscily nieskompresowane filmiki, gdzie mozna sobie zobaczyc jak te gry beda wygladaly na PS4. Polecam sprawdzic oba, bo wygladaja zachecajaco.
Pozdrawiam
11-11-2013, 23:45
Witam , każdy z nas zadał sobie już zapewne to pytanie - ja wybrałem 2 z pośród tych trzech tytułów - bf4 i killzone , killzona kupie z bundle a bf będzie pierwszą grą którą kupie w normalnej cenie na ps4- według mnie battlefield idealnie da do odczucia skok technologiczny jakiego doświadczymy przesiadając się z 7 na 8 generację - i jest to tytuł must have
11-26-2013, 22:02
sa gusta , i gusciki .....u mnie juz po premierze....juz stoi .....ps4 obok ,,starej,,ps3.......killzone ,to dlatego tytułu ja 50-cio letni prawie dziadek nabyłem ,,te,, cudo ....niezawiedziecie sie .drugi tytuł jaki na niej mam zainstalowany to call of duty..ghost ..to moje pierwsze ,,zderzenie ,,z call of i jestem pod ogromnym wrazeniem ....jaka ciekawostke.........oba te tytuły nabyłem z polskiego Psn....premiery w kraju jeszcze nie było a sklep juz działa....a ha .......płyta z ps3 na ktòrej jest killzone 1'2'3' niestety nie działa w mym nowym nabytku.
11-29-2013, 12:42
Dla mnie Killzone: Shadow Fall można kupić dla grafiki, Battlefield 4 dla multiplayera, a Call of Duty: Ghosts...nie wiem dla czego Oczko

[Obrazek: RPCKTxo.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-29-2013, 15:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-29-2013 15:54 przez sonsiad.)
Po pograniu w Killzone i BF4 na PS4(COD raczej nie dla mnie) moge stwierdzic jedno, co w sumie pokryje sie z tym co napisal Michal. Killzone ma swietna grafike, ale po przegraniu masy godzin w bf3 i bf4 jakos multi w nim mnie nie wciaga. Owszem jest dobre, ale jednak takie gry mnie nie wciagaja, ze wzgledu na futurystyke, poszukuje jednak realizmu i w tym Battlefield przoduje. Nie swiadczy to o tym, Ze Killzone jest slaba gra, uwazam ze jest bardzo dobra, ale ze wzgledu na swoj klimat chyba raczej potraktuje ja jako odskocznie, pewnie wbije platyne i pojdzie na ebay.
Jest tylko jedna rzecz, ktora mi sie nie podoba w KZ, podobnie nie podobala mi sie w KZ3, mianowicie gra jest zbyt kolorowa w porownaniu do brudnego klimatu KZ2 w mojej ocenie najlepszej czesci.
BF4>KZ>COD( z braku laku, dzisiejszy filmik na innej stronie o tematyce Playstation, pokazal, ze gra ta wyglada tak samo jak wersja na PS3, czyli coroczny skok na kase i odgrzewany kotlet)

(11-26-2013 22:02)skytax napisał(a):  płyta z ps3 na ktòrej jest killzone 1'2'3' niestety nie działa w mym nowym nabytku.

No niestety, nie podziala, nie bedzie wstecznej kompatybilnosci sprzetowej z PS3, ma byc programowa, poprzez serwis gaikai w przyszlosci.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości