Dobrze bawiliście się ogrywając wersję Alpha najnowszego dziecka twórców kultowego Halo? Na pewno ucieszycie się, że już 17 lipca udostępniona zostanie jeszcze lepsza, jeszcze ładniejsza i jeszcze większa Beta.

„Zostań legendą!”, tak reklamowany jest tytuł, który aspiruje do zostania grą roku. Destiny początkowo nie wzbudziło wielkich emocji, ale po obejrzeniu świetnej wersji testowej i po udostępnieniu kolejnych informacji na temat tej produkcji zainteresowanie „Przeznaczeniem” nagle wzrosło. Ilość zamówionych pre-orderów ciągle rośnie, a edycje kolekcjonerskie szokują zawartością i ceną.

Całość wygląda na tworzoną z wielkim rozmachem i widać ambicje twórców, którzy chcą stworzyć coś wielkiego. Oczywiście wiadomo, że 500 milionów dolarów nie zostało wydane na tą produkcję, jednak na pewno jej koszt był ogromny. Wersja alpha była piękna, jednak dosyć uboga, ale to ma się zmienić już 17 lipca. Wtedy poznamy znacznie większą część gry. Nieoficjalnie deweloperzy obiecują kilka planet i nowe areny do walk z graczami. Cóż, kilka dni po otwarciu Bety na pewno damy Wam znać, jak to wygląda w praktyce. Poznaliśmy również zawartość edycji kolekcjonerskich i muszę przyznać, że wyglądają one imponująco.

Limited Edition – 100 dolarów

Steelbook z grą
Książka „Broń i uzbrojenie”
Pocztówki
Mapy gwiazdozbiorów i planet
Cyfrowe: emblemat, skórka statku i skórka Ghosta
Expansion Pass

Steelbook z grą
Książka „Broń i uzbrojenie”
Pocztówki
Mapy gwiazdozbiorów i planet
Cyfrowe: emblemat, skórka statku i skórka Ghosta
Expansion Pass
Replika Ghost’a, która łączy się z grą i reaguje na to, co dzieje się na ekranie
List wprowadzający do gry
Naszywki i naklejki

Cyfrowe Guardian Edition – 90 dolarów

Cyfrowa wersja gry
Wczesny dostęp do Vanguard Armory
Cyfrowe: emblemat, skórka statku i skórka Ghosta

Co więcej, konsole Sony są wyraźnie faworyzowane, gdyż nie tylko nasza Beta będzie trwała dłużej, ale także wszystkie dodatki, które otrzymamy w Expansion Pass, pozostaną ekskluzywne dla PlayStation przez ponad rok! Dla przypomnienia, od 17 lipca, każdy kto złożył zamówienie przez Pre-order może rozpocząć grę i aż do 27 poznawać wszechświat. Mała przerwa techniczna będzie miała miejsce 21-22 lipca, a posiadacze konsol od Microsoftu dołączą do rozgrywki dopiero 23 lipca.

AKTUALIZACJA

Kod na Betę w Polsce można było otrzymać po złożeniu pre-ordera w sklepie Euro RTV AGD, jednak od wczoraj akcja ta została zamknięta przez sklep. Być może skończył im się nakład kodów, lub zdali sobie sprawę z tego, że ludzie cofają przed zamówienia zaraz po otrzymaniu kodu.