Sprzęt do jazdy konnej i Crossfit sprzęt

Crossfit czy jazda konna?

W czasach, gdy hasło „fitness” pada nieomal z każdego portalu internetowego, trudno nie zastanawiać się nad odpowiednim sportem dla siebie. Czy jednak mamy iść drogą, jaką wszyscy obierają, to znaczy bieganie lub fitness? Może znaleźlibyśmy dla nas coś bardziej interesującego? Może warto przyjrzeć się takiej dyscyplinie jak crossfit sprzęt jaki jest potrzebny, znajdziemy w niemal każdej siłowni. A może w drugą stronę, może sprawdzimy sprzęt do jazdy konnej? Czy byliśmy kiedyś w stajni z prawdziwego zdarzenia? Czy głaskaliśmy konia po pysku lub chociaż próbowaliśmy dać mu marchewkę?
Sport, jakikolwiek sport, jest niezbędny dla zachowania dobrej formy i samopoczucia. Nie muszę chyba wspominać o zdrowotnych profitach?
Im więcej sportu w życiu, tym mniejsze prawdopodobieństwo korzystania z lekarzy w kolejnych latach. Miło, prawda? Miło myśleć o spokojnej i zdrowej jesieni życia. Bez leków, bez kolejek pod gabinetami, o własnych siłach robić zakupy i być niezależnym od czyjejś pomocy. Uprawiajmy więc sport!