PS4life

Kategoria - Polski rynek

Co mi się podoba i czego brakuje w Wiedźminie 3 – felieton na podstawie najnowszego materiału

Nadchodząca megaprodukcja od polskiego CD Projekt RED jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier nadchodzącego roku, a trzeba zaznaczyć, że staje w szranki z takimi znanymi seriami jak Metal Gear Solid czy Mortal Kombat. Co jest powodem tego wczesnego sukcesu? Jak na dzisiejszy dzień prezentuje się Wiedźmin 3: Dziki Gon? W tym felietonie postaram się odpowiedzieć na te pytania i zrobić to z taką dozą obiektywizmu na jaką stać mnie, wieloletniego fana prozy Sapkowskiego i jego uniwersum.  Czytaj dalej

Problemy graczy z serwisem PRAM zajmującym się uszkodzonymi PS4 – w Polsce lepiej, aby konsole się nie psuły

PlayStation 4, jak każdy sprzęt ma prawo się zepsuć. Jednak gdy to się stanie powinniśmy oczekiwać dobrej jakości obsługi serwisowej – w końcu posiadamy produkt renomowanej firmy, a nie jakiś no-name, którego najbliższy serwis ulokowany jest gdzieś w dalekiej Azji. Rzeczywistość okazuje się niestety zupełnie inna, a wielu graczy musiało solidnie zrewidować swoje wyobrażenia o jakości prezentowanej przez Sony.

Czytaj dalej

Dostępność PlayStation 4 w Polsce – sytuacja się unormowała

Okres premiery PS4 dla osób, które z odpowiednim wyprzedzeniem nie złożyły w wybranych sklepach pre-ordera był bardzo trudny, bo konsola znikała z półek sklepowych od razu po tym, jak się na nich pojawiała. A pojawiała się niezbyt często i w małych ilościach. Teraz jednak możemy powoli zacząć mówić o końcu problemów z podażą PS4.

Czytaj dalej

Ile konsol PlayStation 4 było dostępnych w Polsce na premierę? Mamy nieoficjalne, ale prawdopodobnie wyglądające dane

Znamy wyniki sprzedaży PlayStation 4 na głównych rynkach, na których się pojawiło. Jak jednak wygląda sprzedaż next-gena Sony w naszym kraju? W Polsce oficjalnie nikt rezultatami osiągniętymi przez PS4 się jeszcze nie pochwalił, ale jednak obiły nam się o uszy nieoficjalne informacje co do ilości dostarczonych konsol. Patrząc na problemy, jakie pojawiły się podczas premiery w naszym kraju są one całkiem prawdopodobne.

Czytaj dalej

PlayStation 4 szybko znika ze sklepów, a kiedy pojawi się w nich ponownie? Mamy doniesienia o kolejnej grudniowej dostawie

Popyt na PS4 wciąż przewyższa podaż, wielu graczy wciąż bezskutecznie próbuje kupić swój egzemplarz konsoli. Po partii urządzeń, która trafiła do sklepów 7 grudnia w większości sklepów nic nie zostało. Kiedy gracze mogą liczyć na kolejne konsole PlayStation 4 w sklepach?

Czytaj dalej