PS4life

Kategoria - Plotki

Uncharted na PlayStation 4 pojawiło się w ofercie niemieckiego sklepu z grami

Po raz kolejny sklep internetowy postanowił pobawić się szklaną kulą, która powiedziała mu, że Uncharted 4 na PS4 jest już blisko. Nie mogło obyć się oczywiście bez podzielenia się tą informacją dodając grę do swojej oferty. Ale czy wszystkie sklepy nie mogłyby dodać już teraz Uncharted 4 do listy produktów? Czy ktoś wierzy, że ta gra na PlayStation 4 się nie pojawi?

Czytaj dalej

Sony dementuje GTA V na PS4. Czy kiedyś doczekamy się tej gry na next-geny?

Ta informacja na pewno podniosła ciśnienie niejednej osobie oczekującej na PlayStation 4. Na Twitterze Sony UK pojawił się wpis jasno sugerujący, że Gran Theft Auto V zmierza na PS4. Firmy szybko zaczęły dementować tą wiadomość, ale czy naprawdę nie mamy szans na GTAV na PlayStation 4? Ja sądzę, że szanse są i to duże.

Czytaj dalej

Wyciekło zdjęcie nowego gamepada w PlayStation 4?

Swojego czasu pojawiły się plotki, według których przy okazji premiery PlayStation 4 doczekamy się najbardziej zauważalnej zmiany wyglądu kontrolera od czasu premiery pierwszej stacjonarnej konsoli Sony. Dual Shock towarzyszy nam od wielu lat w niemal niezmienionej formie, być może już niedługo. W sieci pojawiło się zdjęcie, które rzekomo przedstawiać ma prototyp nowego kontrolera.

Czytaj dalej

Wyciekła specyfikacja nowych devkitów PlayStation 4?

Narzędzia deweloperskie (tzw. devkity) krążą już od jakiegoś czasu wśród twórców gier. W grudniu, wraz z doniesieniami o kodowej nazwie nowej konsoli Sony – „Orbis”, pojawił się zarys tego, jakie podzespoły znajdą się wewnątrz obudowy PlayStation 4. Teraz serwis VGLeaks donosi, że udało mu się uzyskać dostęp i dokładnie przyjrzeć będącym w obiegu devkitom (włączając w to najnowsze serie). Ich specyfikacja ma być bardzo zbliżona do tego, co znajdzie się w ostatecznej wersji, która trafi w przyszłości do sklepów. Trudno stwierdzić, czy faktycznie tak się stało, czy ktoś ma po prostu bujną wyobraźnię. Tak czy inaczej szansa, że informacje są prawdziwe oczywiście jest (źródło podobno wiarygodne), a więc warto rzucić okiem na to, co być może znajdzie się na pokładzie PS4.

Czytaj dalej