PS4life

Kategoria - PS Network

Oferta PS Plus na maj – ciągły brak gier wysokobudżetowych

W najbliższą środę każdy posiadacz abonamentu PS Plus otrzyma do pobrania kolejne darmowe tytuły. Czy warto było na nie czekać? Co dostaliśmy tym razem?

Niestety maj nie szykuje nam żadnych niespodzianek. Indyki, chociaż bez wątpienia każdy z nich jest wart zerknięcia, to nie produkcje, które przyciągną nowych abonentów. Jak długo będziemy musieli czekać na napływ interesujących gier wysokobudżetowych?
W swoim zeszłorocznym felietonie wypisywałem kilka tytułów, które bez problemu mogłyby trafić do Kolekcji Gier i mam nadzieję, że te, które jeszcze się nie pojawiły, dostaniemy jeszcze przed wakacjami.

Na ten miesiąc lista PS Plus wygląda następująco:

  • Ether One 
  • Hohokum 
  • Race the Sun
  • Guacamelee! Super Turbo Championship Edition 
  • The Unfinished Swan

PlayStation Network i tryb online na PS4 nie działa? Teraz łatwo sprawdzisz, czy to tylko Twój problem, czy nie

PlayStation Network i tryb online na PS4 nie działa? Teraz łatwo sprawdzisz, czy to tylko Twój problem, czy nie

Czasami po uruchomieniu PlayStation 4 występują problemy z zalogowaniem się do PSN. Wtedy zapewne większość użytkowników drapie się w głowę i zadaje ważne pytanie: czy to tylko u mnie jest problem, czy cała usługa nie działa? Od dzisiaj będzie bardzo łatwy sposób na zweryfikowanie tego.

Czytaj dalej

Oferta PS Plus na marzec – jest nieźle!

Co prawda, na poznanie marcowej oferty musieliśmy poczekać nieco dłużej, niż zwykle, jednak chyba było warto. Najbardziej interesujący wydaje się świetny remaster przygód Abe’a, a także Vailaint Rozpiska wygląda następująco:

Jesteście zadowoleni z tego miesiąca? Sądzicie, że sytuacja PS Plus na konsoli nowej generacji będzie się poprawiać?

Duże obniżki cen gier na PS4 w PlayStation Store. Naprawdę atrakcyjne promocje zostały jednak zarezerwowane dla posiadaczy PS Plus

Świąteczna promocja na PlayStation Store

Okres przedświąteczny to ciężki czas dla portfeli graczy. Obojętnie gdzie się nie spojrzą czekają na nich gorące, świetne gry, które wręcz trzeba kupić. Problem jest tylko jeden – skąd na to wszystko wziąć pieniądze. Jeśli jednak ktoś wybierze wariant oszczędnościowy i zamiast gonić za nowościami skupi się na nadrabianiu zaległości, to nowe promocje na PS Store mogą okazać się bardzo interesujące.

Czytaj dalej

Gry za darmo w PlayStation Plus na październik – tym razem na PS4 doczekaliśmy się też darmowego dema

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna aktualizacja oferty gier dostępnych za darmo w ramach PlayStation Plus. W październiku doczekamy się pierwszej gry AAA na PS4, czyli samochodówki DriveClub. Chociaż moim zdaniem możemy mówić tu bardziej o wersji demo, a nie pełnoprawnej grze. Nieładnie Sony, oj nie ładnie.

Czytaj dalej

PlayStation Network jest niedostępne, a wszystkiemu winien jest atak DDoS? Oby tak było

Jeśli podobnie jak ja zamierzaliście pograć sobie dzisiaj na PS4 przez sieć, albo skorzystać z uroków PlayStation Network to pewnie te plany będziecie musieli przełożyć. Wiele wskazuje na to, że sieć PlayStation została zaatakowana przez grupę hakerów, jednak tym razem skutki nie powinny być tak dramatyczne, jak na początku 2011 roku. Miejmy przynajmniej taką nadzieję.

Czytaj dalej