PS4life

Kategoria - Konsola

Aktualizacja firmware PlayStation 4 2.0 jest już widoczna na horyzoncie. Jakie dodatki niesie ze sobą?

PlayStation 4 już od premiery nazywana była niepełną konsolą, która nie oferowała prawie żadnych usług i aplikacji medialnych i nawet w porównaniu z platformami starszej generacji, czy nawet Vitą wypadała bardzo blado. Na szczęście deweloperzy wciąż zajmują się kolejnymi aktualizacjami oprogramowania, a najnowsza z nich wniesie bardzo dużo i, być może, zaspokoi wymagania graczy. Czytaj dalej

Aktualizacja oprogramowania 1.75 na PlayStation 4 – wsparcie Blu-ray 3D jest, ale po zapowiedziach liczyłem na więcej

Gdy Sony poinformowało o tym, że w nowej aktualizacji firmware planuje skupić się na poprawie obsługi multimediów liczyłem na poważny update. Rzeczywistość okazała się niestety mniej kolorowa, odtwarzacz PS4 wciąż może wzbudzać lekkie politowanie i gdyby nie Microsoft, to tej aktualizacji pewnie w ogóle byśmy teraz nie zobaczyli.

Czytaj dalej

Firmware 1.75 do PS4 pokaże, że nic nie działa tak skutecznie na rozwój konsoli jak oddech konkurencji na karku

„4ThePlayers” – to hasło jest wiodące w strategii marketingowej PlayStation 4. Dla graczy zrobiło wiele, a niestety dla fanów filmów, czy muzyki odtwarzanych na konsoli bardzo mało. Jednym z większych ubytków był brak wsparcia dla Blu-Ray 3D. Ale to wkrótce będzie przeszłość, za co podziękować powinniśmy…Microsoftowi.

Czytaj dalej

Najnowsza aktualizacja firmware w PlayStation 4 wprowadzi lepszą obsługę multimediów? Wszystko na to wskazuje

Kolejna aktualizacja oprogramowania w PlayStation 4 jest coraz bliżej. Programiści z Sony ciągle pracują nad zwiększeniem możliwości nowej konsoli Sony. Tym razem jednak jednymi z głównych „nowości” na PS4 mają być elementy, które znamy od lat z PlayStation 3. Można rzec „lepiej późno niż wcale”.

Czytaj dalej

Firmware 1.70 do PlayStation 4 wydany. Lista zmian jest imponująca – na taką aktualizację oprogramowania czekaliśmy!

Dotychczas gdy widziałem w swojej konsoli informację o dostępnej aktualizacji wiedziałem, że czeka mnie ostre narzekanie w tekście na stronę. Tym razem będzie inaczej – po tym, jak zobaczyłem listę zmian w firmware 1.70 do PS4 nie powiem na Sony (przynajmniej dzisiaj ;) ) ani jednego złego słowa, za to pochwałą nie będzie końca. Bo nowe oprogramowanie to prawdziwa rewolucja.

Czytaj dalej

SHAREfactory – Sony stawia na filmowców amatorów

I wcale nie mam na myśli kręcenia filmów dla dorosłych. Chodzi o to, że w najbliższym czasie na PS4 wychodzą aktualizacje pozwalające reżyserom amatorom rozwinąć skrzydła. Co więcej… będą się mogli swoimi produkcjami chwalić w sieci! Niby news taki nijaki… ale zajrzyjcie na załączone prezentacje, aby nabrać ochoty na stanie się Spielbergami świata gier!

Czytaj dalej

Szykuje się rewolucja w funkcji Share w PlayStation 4 która sprawi, że w końcu będzie miała ona sens

Idea społecznościowej konsoli przyświecała projektantom PS4 od samego początku. Jednym z owoców takiego podejścia był przycisk Share, pozwalający dzielić się z innymi graczami materiałami z gier. Dotychczas funkcja ta była mocno ograniczona i zmuszała do bezsensownego kombinowania. Ale wkrótce ma się to zmienić, z czego jestem niezmiernie zadowolony.

Czytaj dalej