PS4life

Kategoria - Aktualności

Oferta PS Plus na maj – ciągły brak gier wysokobudżetowych

W najbliższą środę każdy posiadacz abonamentu PS Plus otrzyma do pobrania kolejne darmowe tytuły. Czy warto było na nie czekać? Co dostaliśmy tym razem?

Niestety maj nie szykuje nam żadnych niespodzianek. Indyki, chociaż bez wątpienia każdy z nich jest wart zerknięcia, to nie produkcje, które przyciągną nowych abonentów. Jak długo będziemy musieli czekać na napływ interesujących gier wysokobudżetowych?
W swoim zeszłorocznym felietonie wypisywałem kilka tytułów, które bez problemu mogłyby trafić do Kolekcji Gier i mam nadzieję, że te, które jeszcze się nie pojawiły, dostaniemy jeszcze przed wakacjami.

Na ten miesiąc lista PS Plus wygląda następująco:

  • Ether One 
  • Hohokum 
  • Race the Sun
  • Guacamelee! Super Turbo Championship Edition 
  • The Unfinished Swan

PlayStation Network i tryb online na PS4 nie działa? Teraz łatwo sprawdzisz, czy to tylko Twój problem, czy nie

PlayStation Network i tryb online na PS4 nie działa? Teraz łatwo sprawdzisz, czy to tylko Twój problem, czy nie

Czasami po uruchomieniu PlayStation 4 występują problemy z zalogowaniem się do PSN. Wtedy zapewne większość użytkowników drapie się w głowę i zadaje ważne pytanie: czy to tylko u mnie jest problem, czy cała usługa nie działa? Od dzisiaj będzie bardzo łatwy sposób na zweryfikowanie tego.

Czytaj dalej

Oferta PS Plus na marzec – jest nieźle!

Co prawda, na poznanie marcowej oferty musieliśmy poczekać nieco dłużej, niż zwykle, jednak chyba było warto. Najbardziej interesujący wydaje się świetny remaster przygód Abe’a, a także Vailaint Rozpiska wygląda następująco:

Jesteście zadowoleni z tego miesiąca? Sądzicie, że sytuacja PS Plus na konsoli nowej generacji będzie się poprawiać?

Długość rozgrywki w The Order: 1886 – wygląda na to, że nie będzie tak źle jak niektórzy mówili

Długość rozgrywki w The Order: 1886 - wygląda na to, że nie będzie tak źle jak niektórzy mówili

W grach pozbawionych multiplayera jedną z kluczowych kwestii jest długość rozgrywki, które mogą one zapewnić w trybie dla pojedynczego gracza. W końcu nie po to wydaje się 200 zł by pograć kilka godzin i wchodzić na Allegro, albo Gametrade. Sporo wątpliwości pojawiło się w związku z długością kampanii The Order: 1886, jednak teraz mamy okazję je zweryfikować.

Czytaj dalej