PS4life
Długość rozgrywki w The Order: 1886 - wygląda na to, że nie będzie tak źle jak niektórzy mówili

W grach pozbawionych multiplayera jedną z kluczowych kwestii jest długość rozgrywki, które mogą one zapewnić w trybie dla pojedynczego gracza. W końcu nie po to wydaje się 200 zł by pograć kilka godzin i wchodzić na Allegro, albo Gametrade. Sporo wątpliwości pojawiło się w związku z długością kampanii The Order: 1886, jednak teraz mamy okazję je zweryfikować.

Wszystko za sprawą kanału na YouTube PlayMeThrough, na którym pojawił się już walkthrough-gameplay z przejścia całej gry. Autorowi materiału wideo, który parł dziarsko przed siebie i nie ginął zbyt często ukończenie kampanii zajęło 5 godzin i 30 minut.

Moim zdaniem jest to całkiem przyzwoity czas zabawy, bo YouTuber trochę speedrunował grę. Nie zwracał specjalnie uwagi na poboczne elementy, smaczki i inne tego typu rzeczy przygotowane przez deweloperów. Sądzę, że na wyższych poziomach trudności, gdy niektóre partie trzeba będzie powtarzać po kilka razy, a także w przypadku osób, które będą chciały wycisnąć z gry wszystko co ma do zaoferowania czas ten będzie znacznie dłuższy. 8-9 godzin? Jak na liniową grę fabularną nie jest źle.

The Order 1886 PS4 walkthrough

Nie potwierdziły się zatem doniesienia, jakoby The Order: 1886 miał wystarczać na trzy i pół godziny. Dodatkowo z gameplaya wynika, że zmiana poziomu trudności będzie mogła mieć miejsce w każdej chwili, bez konieczności rozpoczynania zabawy (np. od ostatniego checkpointa) od nowa.

Osobiście nie polecam Wam zaglądania do gameplaya nagranego przez PlayMeThrough. Premiera gry już 20 lutego – warto chwilę się wstrzymać i samemu poznać historię, którą przygotowali dla nas ludzie z Ready at Dawn.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Michał Strzyżewski

  • amazingboi
  • Rafał Kuźmiński

    Taka gra, w której liczy się jedynie jak najszybsze ukończenie tytułu jest dla mnie bez sensu. Mam nadzieję, że nawet te 7-9 godzin, które spędzę przy The Order będą świetne, a sama gra warta swych pieniędzy. Byle do premiery ;)

  • Na NeoGAF`ie ktoś wspominał, że po 12,5h gry jeszcze nie zobaczył końca :) Patrząc po pierwszych odcinkach, osoba która przeszła to w 5,5h leciała ostro do przodu, znając doskonale lokalizacje i to co trzeba zrobić, czy gdzie i jaki wróg się kryje.