PS4life

DriveClub wjeżdża wraz z darmowym DLC do Kraju Kwitnącej Wiśni już w tym miesiącu!

Stosunkowo krótkie i mało zróżnicowane trasy w każdym z państw z Drive Club to jeden z wielu minisów tej pechowej, lecz całkiem udanej produkcji. Aby poprawić wrażenia z rozgrywki twórcy ciągle implementują nowe „ficzery” i opcje.

Tym razem przyszła kolej na nowy zestaw map i tras, które wywodzić się będą z Japonii. Na poniższym materiale możecie zobaczyć jak radzi sobie Chevrolet Corvette ZR1 podczas jednego z wyścigów w tym państwie. Niestety, wszystkich fanów tej maszyny muszę rozczarowac, gdyż dostępna jest ona jedynie dla posiadaczy Season pass i tych, którzy pokuszą się o wykupienie kolejnego DLC.

Gracie dalej w DC? Kolejne rozszerzenia zachęcają Was do powrotu, czy spisaliście tę grę na straty już na początku?

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.

 • Karolgracz

  Tak DLC to robią ale darmowej wersji ps plus to juz nie zaczynam wątpić ze wogole wyjdzie wersja ps plus..

  • Rafał Kuźmiński

   O wersji PS+ twórcy coś dzisiaj wspominali. Z pewnością kiedyś się pojawi, ale póki nie ma terminu, to nie ma co się ekscytować :(

  • Paweł

   Śmieszni jesteście ludzie z tą wersją ps plus!! Jak j***ne sępy czekają. Kup chłopie pełną wersje bo gra jest już warta swoich pieniędzy

 • Bogumił Jachimowicz

  Jak dla mnie ta gra umarła już na starcie.. Smutne ale prawdziwe. Oficjalnie przyznaję, że jestem do tego tytułu uprzedzony z powodu zagrywek producentów / dystrybutorów. To czego byliśmy / jesteśmy świadkami przechodzi wszelkie pojęcie… PS PLUS EDITION – ktoś to jeszcze pamięta?