PS4life

Dragon Age: Inkwizycja, jest tytułem z którym powinien zapoznać się każdy szanujący się fan gier z gatunku RPG. Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się w akcji zapraszam do filmu.

Jestem w trakcie pisania recenzji w którą wkładam cząstkę siebie, bo ta gra wciągnęła mnie jak bagno (a mało już która potrafi to ze mną zrobić) i z całą pewnością zasługuje na szczególną uwagę. Pewnego wieczoru postanowiłem spontanicznie nagrać ten materiał, na którym luźno opowiadam o Inkwizycji.

Jeśli spodobał Wam się film, to zapraszam do obejrzenia kolejnych, które zamierzam wkrótce nagrać, skupiając się tym razem na poszczególnych aspektach gry, jak system walki, eksploracja, towarzysze itd. Będą bardziej treściwe i przemyślane, dotyczący konkretnych elementów, rozpracowując je na czynniki pierwsze.

Do zobaczenia w Thedas!

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Dawid Szulc

Miłośnik gier (w szczególności różnych odmian RPGów, przygodowych oraz platformówek), literatury fantasy i nietuzinkowych filmów. Staram się szerzej spoglądać na medium jakim są gry wideo, po czym dzielić się moimi spostrzeżeniami z większym gronem odbiorców.