PS4life

Wszystkich fanów kultowych już gier From Software, zapewne ucieszy wieść o kompletnej wersji Dark Souls II, która ukaże się między innymi na PlayStation 4.

Co w niej znajdziemy? Oczywiście podstawową wersję Dark Souls II, oraz wszystkie 3 DLC które ukazały się do tej pory, a więc: Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King, Crown of the Ivory King . Poza tym dodany zostanie jeden nowy NPC, kilka wydarzeń w świecie gry, a oprawa wizualna ulegnie widocznej poprawie (mam nadzieję, że płynność również).

Dark Souls II: Scholar of the First Sin pojawi się zarówno na PC, Xboxa 360, PS3 jak i konsole nowej generacji. Właściciele pierwotnych wersji otrzymają możliwość darmowej aktualizacji.

Premiera 7 kwietnia 2015 roku.

W lutym Bloodborne, w kwietniu Dark Souls II Scholar of the First Sin…żyć nie umierać! Choć w przypadku tych tytułów może powinienem powiedzieć na odwrót..

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Dawid Szulc

Miłośnik gier (w szczególności różnych odmian RPGów, przygodowych oraz platformówek), literatury fantasy i nietuzinkowych filmów. Staram się szerzej spoglądać na medium jakim są gry wideo, po czym dzielić się moimi spostrzeżeniami z większym gronem odbiorców.