PS4life

Detektyw Geralt na tropie – intro z Wiedźmin 3: Dziki Gon!

CD Projekt Red uraczyło nas kolejnym intrygującym materiałem filmowym z nowych przygód Geralta. Czym teraz starają się nas zaskoczyć?

Głównymi bohaterami przeplatanych ze sobą na bazie retrospekcji, łączących się w jedną całość scen, są Geralt i Vesemir oraz piękna a zarazem tajemnicza czarnowłosa czarodziejka. Wiedźmini próbują wybadać co zaszło na niedawnym polu bitwy, którego uczestnikiem była wspomniana piękność. Kim jest ta kobieta? Zapewne wielu z Was doskonale domyśla się, że to znana z sagi wiedźmińskiej Yennefer, która nie pojawiła się w poprzednich grach. Jak można się było spodziewać film pod względem graficznym oraz animacji stoi na najwyższym poziomie. Co prawda, nie ma w nim nic odkrywczego ale z całą pewnością jest na co patrzeć.

Wiedźmin 3: Dziki Gon swoją premierą zaszczyci nas 24 lutego 2015 roku.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Dawid Szulc

Miłośnik gier (w szczególności różnych odmian RPGów, przygodowych oraz platformówek), literatury fantasy i nietuzinkowych filmów. Staram się szerzej spoglądać na medium jakim są gry wideo, po czym dzielić się moimi spostrzeżeniami z większym gronem odbiorców.