PS4life

Aby uniknąć problemów z serwerami wczesna wersja Evolve będzie dostępna dla graczy na podobnych zasadach jak Destiny w wakacje. Niestety, tym razem to XOne ma pierwszeństwo, a my musimy czekać do jutra..

Na szczęście udało nam się otrzymać kod i już jutro zdamy Wam relację zarówno w formie wideo jak i w wersji tekstowej. Gra ta była pokazywana już wiele razy na targach gier i różnorakich wydarzeniach, więc wiemy, że alfa jest całkowicie grywalna i pozbawiona większych błędów. Będzie to raczej sprawdzian dla serwerów i infrastruktury internetowej.

Evolve-2

Tych, którzy jeszcze nie wiedzą czym jest Evolve, lub zainteresowali się na tyle, że chcą doczytać o tej grze więcej odsyłam do tych artykułów:

                    Evolve – szykuje się solidna gra kooperacyjna

                    Evolve – Zapis turnieju oraz garść informacji o kolejnej zabójczej bestii

Jeśli posiadacie konsolę PlayStation 4 i chcielibyście na własne oczy przekonać się, czy jest to gra dla Was, a zarazem wspomóc deweloperów w stworzeniu jak najlepszego produktu, to weźcie udział w naszym minikonkursie. Jeden z Was już dzisiaj dostanie od nas kod który gwarantuje udział w wielkiej alfie.

Podsumowując, dziś o 22 wyślemy kod PSN, który pozwala już teraz na pobranie zawartości gry ważącej 12 gb. Co musicie zrobić aby go otrzymać?

– Polubcie ten artykuł

– Napiszcie nam krótki komentarz co w Evolve podoba Wam się najbardziej

evolve

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.