PS4life

Aby uniknąć problemów z serwerami wczesna wersja Evolve będzie dostępna dla graczy na podobnych zasadach jak Destiny w wakacje. Niestety, tym razem to XOne ma pierwszeństwo, a my musimy czekać do jutra..

Na szczęście udało nam się otrzymać kod i już jutro zdamy Wam relację zarówno w formie wideo jak i w wersji tekstowej. Gra ta była pokazywana już wiele razy na targach gier i różnorakich wydarzeniach, więc wiemy, że alfa jest całkowicie grywalna i pozbawiona większych błędów. Będzie to raczej sprawdzian dla serwerów i infrastruktury internetowej.

Evolve-2

Tych, którzy jeszcze nie wiedzą czym jest Evolve, lub zainteresowali się na tyle, że chcą doczytać o tej grze więcej odsyłam do tych artykułów:

                    Evolve – szykuje się solidna gra kooperacyjna

                    Evolve – Zapis turnieju oraz garść informacji o kolejnej zabójczej bestii

Jeśli posiadacie konsolę PlayStation 4 i chcielibyście na własne oczy przekonać się, czy jest to gra dla Was, a zarazem wspomóc deweloperów w stworzeniu jak najlepszego produktu, to weźcie udział w naszym minikonkursie. Jeden z Was już dzisiaj dostanie od nas kod który gwarantuje udział w wielkiej alfie.

Podsumowując, dziś o 22 wyślemy kod PSN, który pozwala już teraz na pobranie zawartości gry ważącej 12 gb. Co musicie zrobić aby go otrzymać?

– Polubcie ten artykuł

– Napiszcie nam krótki komentarz co w Evolve podoba Wam się najbardziej

evolve

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.

 • Oskar Zeljazkow

  kooperacyjny schemat rozgrywki

 • ManfromPoland

  Ja nie wiem co podoba mi się najbardziej bo nigdy w tą gre nie grałem… Ale chętnie zagram by poznać i w przyszłości być może nawet kupię :)

  • Rafał Kuźmiński

   Gratulujemy wygranej, podaj nam maila na który chciałbyś, żebyśmy wysłali Ci kod

   • ManfromPoland

    Yay, dzięki wielkie ale mam szczęscie:D tronk123@wp.pl

 • Medenvil Adam

  Tak jak wspomniał przedmówca, ciężko określić co nam się ‚najbardziej’ podobało w grze, w której z założenia nie mieliśmy okazji jeszcze zagrać. Zapewne będzie to kooperacja, trafne dobieranie drużyn i zgranie. Coś więcej (…) może uda mi się napisać już niebawem ? :)

 • Wujek Gołomp

  Mega klimat, mocno dopracowana grafika (modele postaci, lokacje, pojazdy), podział na klasy i tryb co-op. Mocna mieszanka, która ma szansę zrobić poważną konkurencję Destiny.

 • MacMenak

  Świetnie zaprojektowana kooperacja, gdzie role graczy się uzupełniają i każdy ma równie ważne zadanie do wykonania.

 • Konrad Francikowski

  Kocham gry, w których występuje dzika natura.Dzięki konsolom nowej generacji możemy wcielić się w dziką bestię tak jakby to było naprawdę.Uwielbiam gry z wielkim klimatem i dobrze opracowaną kooperacją.Grałem w Destiny i chciałbym porównać, która gra jest lepsza.Po obejrzeniu dużej ilości gameplayów z tej gry uważam, że twórcy bardzo się postarali, a w tworzeniu gier to jest najważniejsze!

 • Sławek Mały

  Mi się podoba możliwość rozgrywania codziennych turniejów

 • Sławek Mały

  Proszę o to kod który należy wpisać przy rejestracji na alfa testy 70185-31596-69684, dzięki ps4life za konkurs, kod znalazłem w Google ;P

 • Mati

  Najciekawiej zapowiadającą opcją w tej grze będzie opcja multiplayer 1 versus 5

 • Maciek S

  Mi najbardziej podobać się będzie opcja gry 1 vs 5 a także możliwość rozgrywania codziennie turniejów