PS4life

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z redakcją PS4Life.pl!

Miło jest nam poinformować, że pod koniec września odbędzie się pierwsze i liczymy, że nie ostatnie spotkanie osób związanych z serwisem PS4life.pl 

Spora część naszej redakcji, która pojawi się w tym dniu w Krakowie pragnie gorąco zaprosić wszystkich fanów gier (a szczególnie gorąco Czytelników PS4life :)) na wieczór pełen ciekawych rozmów i dobrej zabawy.

Data: 27 wrzesień 2014 godz. 17:00
Miejsce: Pub Select
Organizator: PS4Life.pl i pub Select

Podczas spotkania zespół redaktorów Ps4Life zaprezentuje oraz opowie o wybranych tytułach na najnowszą konsolę SONY, odpowie na wszelkie Wasze pytania związane z PS4 i chętnie porozmawia z uczestnikami eventu na wybrane tematy związane oczywiście z giercowaniem :)
Każdy będzie mógł spróbować swoich sił na konsoli Play Station 4, która będzie dostępna dla wszystkich, którzy jeszcze nie miał okazji na niej pograć. Listę dostępnych tytułów zamieścimy poniżej.
Przede wszystkim zależy nam na luźnej atmosferze i dobrej zabawie. Jako, że jest to pierwsze takie spotkanie, liczymy na opinie i pomysły z Waszej strony, jak chcielibyście żeby to w przyszłości wyglądało :)

Listę gier oraz mapkę do baru Select znajdziecie w wydarzeniu na naszym facebookowym koncie. Zostajemy do późnej nocy i jesteśmy pewni, że przez ten cały czas nie będziemy się nudzić. Jeśli jesteście chętni na taką imprezę, to dajcie nam znać klikając „wezmę udział” w wydarzeniu. Do zobaczenia!

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.