PS4life

Nowy wygląd strony PS4life.pl!

Przyszły wielkie zmiany, a pierwszą z nich jest nowy layout naszego portalu. Wiąże się z tym kilka zmian, o których chcielibyśmy Wam opowiedzieć.

Przede wszystkim, nowa strona została przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych. Wielu czytelników używa swoich smartfonów czy tabletów do przeglądania naszego portalu, a od dziś będzie to znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Ponadto zmieniliśmy wygląd i działanie galerii, a także zwiększyliśmy maksymalną rozdzielczość grafik, dzięki czemu zobaczycie więcej detali w zrzutach z gier.

Chcielibyśmy Wam również przypomnieć o subskrybowaniu i komentowaniu naszych filmów na YouTube. Kolejny Blogcast pojawi się jeszcze dzisiaj, a następne recenzje w ciągu kilku dni. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy ma czas by czytać ściany tekstu, jednak chcemy trafić do wszystkich, dlatego używamy każdego dostępnego narzędzia. Ponadto Blogcasty oprócz wersji na YT będą możliwe do ściągnięcia z darmowych hostingów, a link do nich pojawi się zarówno na naszym wortalu, jak i w opisie filmu.

 

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.