PS4life

PS4life Blogcast #5 – Źli hakerzy i biedne PSN, czy lubimy „bajery” DualShocka 4, Watch Dogs i Diablo III

Pierwszy dzień tygodnia, dla uczniów pierwszy dzień roku szkolnego, dla studentów pierwszy dzień ostatniego miesiąca wakacji – jakby nie patrzeć ten poniedziałek nie jest najbardziej udany. Mamy dla Was jednak idealny sposób aby zapomnieć o wszystkich troskach – obejrzenie nowego odcinka naszego Blogcasta :)

Tym razem lekkiej korekcie uległ skład w którym rozmawialiśmy. W miejsce Rafała Kuźmińskiego wskoczył Łukasz Wende. Pozostałe miejsca przy mikrofonach pozostały niezmienne, a zajmowali je Piotr Kubiak i Michał Strzyżewski.

O czym tym razem rozmawialiśmy? Nie mogliśmy nie wspomnieć o tym, co wydarzyło się parę dni temu na PlayStation Network i uczyniliśmy z tego nasz główny temat. Przy okazji zahaczyliśmy trochę o to, co sądzimy o innowacjach wprowadzonych roku temu przez Sony w DualShocku 4. Na końcu wspomnieliśmy o tym w co obecnie gramy.

Odcinek obejrzeć można poniżej. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się na naszym kanale na YouTube to zachęcam do jego subskrypcji. Jak zawsze prosimy o komentarze i uwagi dotyczące Blogcasta. Do usłyszenia za tydzień w kolejnym odcinku :)

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Michał Strzyżewski