PS4life

30 lecie studia Naughty Dog świętowane z pompą!

Każdy fan konsol od Sony niejednokrotnie słyszał nazwę tej firmy oraz grał w jej gry. Crash Bandicoot, Jax & Daxter, Uncharted oraz najnowsze – The Last of Us podbiły serca graczy na całym świecie. Dziś „psiaki” obchodzą swoje trzydziestolecie.

Z tej okazji przygotowano film, który ukazuje historię firmy, to jak się rozwijała oraz jej wszystkie wzloty i upadki. Obejrzeć go można jedynie w kinie w Kalifornii, jednak z pewnością trafi on do Internetu. Tymczasem warto zaznajomić się z krótkim zwiastunem tej produkcji.

Chcielibyście obejrzeć taki materiał? Lubicie Naughty Dog? Ja zaufałem tej firmie już dawno i do tej pory się nie zawiodłem. Mam nadzieję, że ich przyszłe produkcje, w tym Uncharted 4, będą trzymały równie wysoki poziom. Kto wie, może z okazji tej rocznicy dowiemy się nad czym jeszcze pracują?

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.