PS4life

PS4life Blogcast #2 – podsumowujemy gry pokazane na konferencji Sony na Gamescom

Premiera kolejnych części naszego Blogcasta została wyznaczona na poniedziałki, jednak wyjątkowe okoliczności – Gamescom – sprawiły, że drugi odcinek pojawia się trochę szybciej. A w nim solidnie pogadaliśmy o tym, co wydarzyło się w tym roku w Kolonii.

Sony na swojej konferencji pokazało całkiem sporo i nie mogliśmy narzekać na nudę. I właśnie na prezentacji nowości od producenta naszych ukochanych konsol skupiliśmy się w dzisiejszym odcinku. Nagraliśmy go w składzie: Piotr Kubiak, Rafał Kuźmiński i ja, Michał Strzyżewski.

Kolejny odcinek PS4life Blogcast pojawi się zgodnie z planem w poniedziałek. W nim też pogadamy o Gamescomie, ale tym razem nie skupimy się na grach, a innych elementach świata PlayStation. Jak zwykle zachęcamy do wyrażania swoich opinii o Blogcaście w komentarzach tutaj, lub na naszym kanale na YouTube (i oczywiście zachęcamy do subskrybowania go :) )

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Michał Strzyżewski

 • Leszek Guc

  Powiem Wam, że wpadliście na genialny pomysł z tym Blogcast`em, jedynie co to troszkę popracować nad jakością dźwięku i będzie super !

  • Rafał Kuźmiński

   Cieszymy się, że pomysł się spodobał :) Jutro pojawi się kolejna część rozmów o Gamescom, więc zapraszam serdecznie do oglądania

  • Michał Strzyżewski

   Bardzo miło czytać takie komentarze – dają one wielką motywację do dalszego tworzenia Blogcasta :)

 • musik811

  Robicie panowie kawał dobrej roboty. Pozdrawiam.