PS4life

O grach już nie tylko piszemy, ale i mówimy – zapraszamy na pierwszy odcinek PS4life.pl Blogcast

Ile można tylko pisać o grach? To całkiem zasadne pytanie zadaliśmy sobie w redakcji i doszliśmy do wniosku, że już dostatecznie długo skupialiśmy się wyłącznie na słowie pisanym i czas poszerzyć horyzonty. Zaowocowało to pierwszym odcinkiem PS4life Blogcast, do obejrzenia którego serdecznie Was zapraszamy.

W pierwszej części wzięliśmy na warsztat dwa, niezwykle istotne w życiu każdego gracza tematy :) Pierwszym było przyjrzenie się dotychczasowej ofercie PlayStation Plus na PS4 wraz ze snuciem planów na przyszłość, a w drugim pochyliliśmy się nad problemem cyfrowej dystrybucji. W nagraniu wzięli udział: Kacper Król, Piotr Kubiak, Rafał Kuźmiński i ja, Michał Strzyżewski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania, jak również do wypowiadania swojego zdania na temat PS4life Blogcast. Jako, że projekt jest w bardzo wczesnej fazie życia opinie, uwagi i wszelkie inne sugestie są dla nas w chwili obecnej szczególnie cenne (a tak naprawdę to chcemy po prostu utwierdzić się w przekonaniu, jacy jesteśmy doskonali ;) ).

Już wkrótce spodziewajcie się kolejnego odcinka. A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z pierwszym, który znajduje się powyżej oraz do subskrypcji naszego kanału na YouTube.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Michał Strzyżewski

 • Miłosz Nazarewicz

  Bardzo fajnie się Was słucha, a co do uwag to mam jedną małą odnośnie audio (fajnie by było gdyby niektórzy z was postarali się o lepsze micro ) Pozdro czekam a następne odcinki ;)

  • Rafał Kuźmiński

   Pierwszy odcinek to w ogóle był takim „sprawdzeniem technicznym”. Teraz wiemy jak to wszystko wygląda i postaramy się o lepszy sprzęt :)

 • Już dzisiaj jadłem babciu

  Nawet ok tylko na waszym miejscu, zróbił bym do zdecydowanie krótsze.

  Wziął jakiś temat i 15 do 20 min go obrobić i tyle.

  Godzinna chociaż jest to w porządku to z czasem się nudzi. (ja np przysnąłem :D koło 40 min)

  Dlatego na waszym miejscu robił bym filmiki krótsze ale częściej.
  Jeden temat = jedna dyskusja = jeden filmik.

  Jedna osoba, zawsze mogła by być tą prowadzącą. By prowadził temat i pilnował by każde zagadnienie było omówione. Bo tutaj często zaczęliście mówić o jednym, a jak to przy rozmowie czasami schodziliście nagle na całkiem inny temat.

  Rozmowa ta to taka bardziej spontaniczna widzę, ale lekko bardziej bym się przygotował na ten temat na jaki będziecie rozmawiać. Często było tak, że jakas gra z ps+

  Nic nie powiem bo nie grałem
  No ja tez nie grałem
  No ja też

  aha no to fajnie no to idziemy dalej :P.

  Mogli byście zrobić sobie jakieś np tło. Każdy miał by za plecami powiedzmy inny kolor, łatwiej było by was na początku rozróżnić. Bo niby jest dyskusja, ale gdy człowiek was nie zna to się tak potem miesza kto co jak. Tło za plecami to nie problem zrobić jakies prześcieradło wystarczy powiesić za sobą i tyle.

  I jeszcze ogólnie mam kilka pomysłów na ten wasz program

  • Rafał Kuźmiński

   Wiesz, na poczatku filmik miał być znacznie krótszy, ale się rozgadaliśmy. Jak juz się zacznie dyskusje to leci, a człowiek nawet nie wie, że to już godzina minęła. Co do gier z PS+, to dowodzi to tego, że nie zachęcają nawet do spróbowania :( (innych redaktorów, ja tam ograłem wszystko xd)

   • Już dzisiaj jadłem babciu

    Rozumiem, że czas leci i bla bla bla

    No ale to musicie się jakoś pilnować albo potem to tak zmontować by zostały tylko same perełki.
    Godzinny program to za długo.
    No ja wiem. Gry na ps+ jak na razie są zwyczajnie średnie, ale słuchanie dialogów nie wiem, nie wiem, nie wiem. Raz niepotrzebnie wam wydłuża tą transmisje co działa na niekorzyść. Dwa nic nie wnosi a informacja, że nic nie wiecie za specjalnie widzą nic nie daje. Stracony czas widza. Każdy z was mógł by przynajmniej coś przeczytać na ten temat rzucić „ciekawostką” nie koniecznie pozytywną. Nie grałeś powiedź dlaczego. Co cie w niej odrzuca, może przeczytałeś jakąś recenzje i tam się dowiedziałeś o elemencie gry który ci nie leży. Filmik i zobaczyłeś, że gra wygląda beznadziejnie itp

    Dlatego ja bym streścił to do jednego tematu i co do czasu. Jeśli się rozgadacie zróbcie montaż i uwzględnicie tylko najlepsze momenty.

    Jak to ma być taka debata, a nie zwykła recenzja itp. To niech każdy z was się jakoś przygotuje i rzucacie ciekawymi argumentami za i przeciw.

    • Rafał Kuźmiński

     Mam nadzieję, że drugi odcinek, który jest już dostepny, wypadł lepiej zarówno technicznie, jak i tematy zostały dogłębniej omówione :)