PS4life

O grach już nie tylko piszemy, ale i mówimy – zapraszamy na pierwszy odcinek PS4life.pl Blogcast

Ile można tylko pisać o grach? To całkiem zasadne pytanie zadaliśmy sobie w redakcji i doszliśmy do wniosku, że już dostatecznie długo skupialiśmy się wyłącznie na słowie pisanym i czas poszerzyć horyzonty. Zaowocowało to pierwszym odcinkiem PS4life Blogcast, do obejrzenia którego serdecznie Was zapraszamy.

W pierwszej części wzięliśmy na warsztat dwa, niezwykle istotne w życiu każdego gracza tematy :) Pierwszym było przyjrzenie się dotychczasowej ofercie PlayStation Plus na PS4 wraz ze snuciem planów na przyszłość, a w drugim pochyliliśmy się nad problemem cyfrowej dystrybucji. W nagraniu wzięli udział: Kacper Król, Piotr Kubiak, Rafał Kuźmiński i ja, Michał Strzyżewski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania, jak również do wypowiadania swojego zdania na temat PS4life Blogcast. Jako, że projekt jest w bardzo wczesnej fazie życia opinie, uwagi i wszelkie inne sugestie są dla nas w chwili obecnej szczególnie cenne (a tak naprawdę to chcemy po prostu utwierdzić się w przekonaniu, jacy jesteśmy doskonali ;) ).

Już wkrótce spodziewajcie się kolejnego odcinka. A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z pierwszym, który znajduje się powyżej oraz do subskrypcji naszego kanału na YouTube.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Michał Strzyżewski