PS4life

Journey oraz Unfinished Swan ukażą się na PS4

Oba wyżej wymienione tytuły pojawią się na nowej konsoli Sony. Czym nowym zaskoczą nas te gry względem ich wersji na PS3?

Otóż zostanie w nich podbita rozdzielczość do 1080p i to by było na tyle, jeśli chodzi o usprawnienia graficzne. Wiemy również, że Journey będzie posiadać opcje cross-buy, dzięki czemu osoby posiadające Podróż na PS3, będą mogły pobrać ją za darmo. Niestety nic nie wiadomo na chwilę obecną o takiej samej możliwości dla Unfinished Swan. Dla przypomnienia prezentujemy jak wyglądają rzeczone tytuły.

Journey

Unfinished Swan

Obie gry dostarczają niezapomnianych przeżyć w sferze audiowizualnej, dzięki charakterystycznemu designowi świata przedstawionego, a nawet możliwości kreowania go (Unfinished Swan) oraz klimatycznej ścieżce dźwiękowej. Są z całą pewnością godne uwagi, szczególnie dla osób które nie miały jeszcze okazji ich sprawdzić. Klasa sama w sobie jeśli chodzi o gry niezależne. Mimo wszystko wolałbym zobaczyć coś nowego, niż ogrywać kolejne bądź co bądź smaczne, ale odgrzewane kotlety.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Dawid Szulc

Miłośnik gier (w szczególności różnych odmian RPGów, przygodowych oraz platformówek), literatury fantasy i nietuzinkowych filmów. Staram się szerzej spoglądać na medium jakim są gry wideo, po czym dzielić się moimi spostrzeżeniami z większym gronem odbiorców.