PS4life

The Last of Us: One Night Live – kolejna świetna i innowacyjna akcja promocyjna od Sony

Po ruchu marketingowym z prezentacją Live w Amerykańskich kinach konferencji PlayStation E3, Sony znów zaskakuje oryginalnym pomysłem promocyjnym.

W poniedziałek 28 lipca o 7PM PT(Pacific Time) jedna z najbardziej uznanych gier 2013, The Last of Us, będzie wystawiona w teatrze w Los Angeles w specjalnym przedstawieniu. Specjalność tego wydarzenia jest taka, że spektakl będzie wystawiony tylko raz na Broad Stage w Santa Monica. Całość reżyseruje Neil Druckmann z Naughty Dog, a z postaci pojawić się mają Troy Baker (Joel), Ashley Johnson (Ellie), Merle Dandridge (Marlene), Hana Hayes (Sarah) i Annie Wersching (Tess). Muzykę zaś wykona zdobywca Oskara i kompozytor soundtracka do The Last of Us – Gustavo Santaolalla.

W One Night Live zostaną zaprezentowane kluczowe momenty artystyczne fabuły gry, czytane przez aktorów. Bilety zostały błyskawicznie ROZDANE (tak samo jak w przypadku konferencji PlayStation E3 spektakl jest darmowy dla garstki szczęśliwców).

Dla wszystkich innych są dwie wiadomości – dobra i zła. Dobra to taka, że cały spektakl można obejrzeć na żywo na platformach Twitch, YouTube i PlayStation Network Live Event Viewer. Zła to taka, że w Polsce będzie … 4 rano.

Jak bardzo jesteście ciekawi tego wydarzenia i formą jaką przyjmie to widowisko? Czy myślicie że taka forma promocji gry – nie ma co ukrywać pokrywająca się w czasie z wersją Remastered na PlayStation 4 – jest ciekawa i ma przyszłość? No i pytanie najważniejsze … czy nastawicie zegarki na 4 rano? Kto jest hardcorem? :)

Osobiście jestem bardzo zaintrygowany i biorąc pod uwagę, że The Last of Us ma w moim mniemaniu jedną z najlepszych – jak nie najlepszą fabułę – nie mogę się już doczekać, zwłaszcza, że u mnie będzie dopiero godzina 21.00. Odpowiedziami podzielcie się w komentarzach poniżej.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Piotr Kubiak