PS4life

PS+ i pierwsze przecieki sierpniowej oferty! Gra AAA na horyzoncie?

Wygląda całkiem prawdziwie, ale czy to w ogóle możliwe? Sprawdźcie sami! Bylibyście zadowoleni?

10419959_913931461955913_6977518205150071456_n

Zacznijmy od PlayStation Vita. Zarówno Football manager 14, jak i Ratchet & Clank Trillogy miały niedawno premierę, więc ich obecność w plusie jest mocno… naciągana. Jednak, kto wie?

Gry na PlayStation 3 miały premierę w zeszłym roku, jednak są to tytuły, które wstrząsnęły wszystkimi. Największe hity miałyby pojawić się w Kolekcji gier od zaraz razem? Wątpliwa sprawa.

Najrzetelniej wygląda oferta na PlayStation 4. Knack był typowany przez mnie  w zestawieniu możliwych w Plusie gier wysokobudżetowych, jednak nie posiada on minimalnej średniej na serwisie metacritic. Cel Damage HD jest natomiast całkiem grywalnym i przyjemnym indykiem, jednak brak sieciowego multi i bardzo mała różnorodność sprawia, że jest to tytuł przeciętny.

Pamiętajcie, że są to jedynie plotki, a spis ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Jeśli jednak okaże się on prawdziwy, to przyznam, że Sony w tym miesiącu zaszalało, a abonament zostanie wykupiony przez ogromną liczbę osób.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.

 • mmoside57

  Coś mi tutaj nie pasuje,Knack na ps4 nie dziwi mnie ,ale GtaV i The Last of Us na ps3?Jak tak to chyba połowa osób mających ps3 kupi plusa.

 • Mate1512

  Moze byc TLOU wychodzi odswiezone na PS4 , na PS3 sprzedalo się i tak wysmienicie . A co do Knacka to pierwsza gra AAA i moja pierwsza gra na PS4 wiec ja nie mam powodow do radosci. Gdy Wy bedziecie zbierac relikty ja bede eksplorowal piekne The Last of Us

 • Mixson31

  Jakoś nie chce mi się wierzyć w taki układ ps+

  • Rafał Kuźmiński

   Mała szansa, chociaż Vitę muszą wyreklamować żeby się sprzedała, na PS4 w sumie wszystko pasuje, tylko to PS3 drażni.

 • Sylwester Pogorzelski

  Jakiś troll na fb w grupie PS4 wstawił to dla kawału a wy robicie z tego newsa. Gratuluje dziennikarskiej rzetelności.