PS4life

PS+ i pierwsze przecieki sierpniowej oferty! Gra AAA na horyzoncie?

Wygląda całkiem prawdziwie, ale czy to w ogóle możliwe? Sprawdźcie sami! Bylibyście zadowoleni?

10419959_913931461955913_6977518205150071456_n

Zacznijmy od PlayStation Vita. Zarówno Football manager 14, jak i Ratchet & Clank Trillogy miały niedawno premierę, więc ich obecność w plusie jest mocno… naciągana. Jednak, kto wie?

Gry na PlayStation 3 miały premierę w zeszłym roku, jednak są to tytuły, które wstrząsnęły wszystkimi. Największe hity miałyby pojawić się w Kolekcji gier od zaraz razem? Wątpliwa sprawa.

Najrzetelniej wygląda oferta na PlayStation 4. Knack był typowany przez mnie  w zestawieniu możliwych w Plusie gier wysokobudżetowych, jednak nie posiada on minimalnej średniej na serwisie metacritic. Cel Damage HD jest natomiast całkiem grywalnym i przyjemnym indykiem, jednak brak sieciowego multi i bardzo mała różnorodność sprawia, że jest to tytuł przeciętny.

Pamiętajcie, że są to jedynie plotki, a spis ten nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony. Jeśli jednak okaże się on prawdziwy, to przyznam, że Sony w tym miesiącu zaszalało, a abonament zostanie wykupiony przez ogromną liczbę osób.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.