PS4life

Oferta PlayStation Plus na lipiec oficjalnie ogłoszona. Jest lepiej?

Jeżeli porównamy kolekcję gier od zaraz na lipiec z zeszłomiesięcznym Trine 2, to niektórzy mogą być niezadowoleni, jednak obiektywnie patrząc na listę gier do pobrania za darmo nie ma powodów do narzekań. Oferta PlayStation Plus broni się grywalnością.

Jak zwykle, największym hitem pochwalić się może konsola starszej generacji. Posiadacze PS3 już 2 lipca będą mogli pobrać Dead Space 3 oraz Vessel. Troszkę gorzej wygląda oferta dla handheld’a. Vitowcy dostaną Lego Batman 2: DC Super Heroes oraz Doki-Doki Universe.  Najbardziej ciekawią nas jednak gry, które zostały udostępnione dla użytkowników PlayStation 4.

1. TowerFall Ascension to old-schoolowa zręcznościówka w dwóch wymiarach, w której sterujemy łucznikami. Jest to port z PCta, jednak wykonany całkiem nieźle. Warto dodać, że istnieje możliwość gry w kooperacji lokalnej do 4 osób, a sama produkcja broni się bardzo ciekawym modelem rozgrywki.

2. Strider jest przedstawicielem gatunku Slasher, czyli gatunku, który nie rozwinął jeszcze skrzydeł na konsolach najnowszej generacji. Póki czekamy na kolejnego God of War’a czy DMC warto rzucić okiem na ten tytuł. Brakuje w tym zestawieniu gry AAA. Niestety, pomimo obietnic od Sony, że pojawią się 3 takie tytuły w tym roku, to na ten czas musimy zadowolić się tym, co mamy. Nie jest najgorzej, ale mogłoby być lepiej.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.

 • Kacpi

  naprawdę nie ma na co narzekac! Towerfall pomimo tego, że jest grą z praktycznie żadnymi wymaganiami jest świetnym dowodem na to, że nie grafika a pomysł jest kluczem do sukcesu w branży gier. Sam katowałem ją ze znajomymi przez miesiąc praktycznie dzień w dzień. Gorąco polecam! :)

  • Rafał Kuźmiński

   Jest w porządku, ale nadal czekamy wszyscy na produkcję AAA. Towerfall broni się grywalnością, szczególnie w lokalnym coopie. Kanapowe granie jest największym plusem indyków i jeśli ma się chętnych znajomych i kilka padów, to żadna duża produkcja nie ta tyle funu ;)

 • Adam Perz

  Grałem dosłownie chwilę w Towerfall i zdecydowanie mnie nie uwiodło… Choć przyznaję, że w coopie z kumplami mogłoby być lepiej. Chętnie za to pogram w Stridera, wcześniej ściągnąłem demko i było spoko – tyle że póki co nie mam na nią za wiele czasu, katuję WatchDogs:) Jako AAA mogliby wypuścić AC: Unity albo GTA 5, wtedy odpuszczę Sony wszystkie przeszłe (może i nawet przyszłe) grzeszki:P