PS4life

Killzone: Shadow Fall Intercept wraz z nowym trailerem na E3

Dzięki E3 nie tylko otrzymujemy zwiastuny nadchodzących produkcji, ale także zapowiedzi różnorakich DLC. Dobrym tego przykładem jest rozszerzenie dla Infamous’a, a także trailer i data premiery dodatku dla najnowszej Strefy Zabijania.

Intercept, bo tak nazywa się najnowsze rozszerzenie, umożliwi maksymalnie czterem graczom wziąć udział w serii misji jako elitarna jednostka “Intelligence Squad Alpha”. Ich zadaniem będzie zdobycie danych na terenie wroga oraz utrzymanie swojej pozycji na tyle długo, aby jeden z nich z powodzeniem zhakował terminal przeciwnika. Będą w stanie tego dokonać jedynie poprzez ścisłą współpracę.

Oponenci, sterowani przez sztuczną inteligencję, będą zróżnicowani, a ich taktyki nieprzewidywalne i zmienne. Z pewnością nie będzie łatwo ich pokonać. Członkowie „Alphy” będą wspierani w nierównej walce przez różnorakie power-upy, nazwane inaczej kapsułami Petruzytu. Jakie bonusy można zgarnąć? Co powiecie na podwojone obrażenia, uzbrojenie każdego gracza w minigun albo jetpacki umożliwiające krótkie loty?

Brzmi interesująco, a jak wszystko zadziała w rzeczywistości dowiemy się już 25 czerwca. Dodatek „Intercept” będzie dostępny za darmo dla osób z wykupionym Season Pass, reszta będzie musiała go zakupić. Ponadto, jeszcze w tym roku pojawi się pudełkowa wersja gry wraz z tym dodatkiem. Akcja toczyć będzie się na jednej z czterech dostępnych map, przy których projektowaniu twórcy wzorowali się na tych z kampanii dla pojedynczego gracza.

O autorze Wyświetl wszystkie posty

avatar

Rafał Kuźmiński

Niepoprawny optymista, pracowity, z dużym zapałem do tworzenia. Fan serii Assassin's Creed i konsol przenośnych. Od najmłodszych lat podróżujący wraz z hobbitami po Śródziemiu, zahaczając od czasu do czasu do Wyzimy na kufelek z Geraltem.